GTA VI / GTA V

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 z nowym systemem walki? Fani widzą to w ten sposób

2024-07-17 14:24

GTA VI to nadchodzący tytuł Rockstar Games, a fani na rok przed planowaną premierą nie mogą się doczekać, jakie funkcje wprowadzi Rockstar Ganes w następcy GTA 5. Teraz jeden z fanów postanowił podzielić się swoimi pomysłami i koncepcjami na system walki, opierając go na wcześniejszych wyciekach.

GTA VI z gotowym pomysłem na system walki

9 lipca 2024 r. Redditor o nicku Ok-Ingenuity9833 opublikował kilka pomysłów na „system walki” w Grand Theft Auto VI, wraz z krótkim opisem każdego z nich. Od boksu po zapasy MMA – jest wiele rzeczy, które fani chcieliby zobaczyć w grze.

Czytaj też: GTA 6 we wrześniu 2024 r. ponownie poruszy Internet. Odkrył drugi zwiastun gry?

Style walki: możesz chodzić do różnych klubów i uczyć się sztuk walki, dopóki ich nie opanujesz. Następnie za pomocą specjalnego koła będziesz mógł zmienić postawę bohatera” - czytamy w opisie postu.

Oto krótki opis niektórych pomysłów na walkę w GTA VI:

  • Boks: Siłownia bokserska w Vice City, gdzie gracze mogą trenować.
  • Boks tajski: Będąc skrzyżowaniem Muay Thai i Kickboxingu, działałby jako biznes wroga dla boksu zlokalizowanego zaledwie kilka przecznic od sal bokserskich.
  • Grappling: Gracze będą mogli wykonywać ruchy chwytające, jak w grach WWE. Na obszarach wiejskich mapy znajdowałyby się „bary zapaśnicze”.
  • Bujutsu: Łącząc ruchy z różnych japońskich sztuk walki, byłby to najtrudniejszy styl walki do nauczenia się w grze. Małe dojo byłoby dostępne obok Vice Beach.
  • Walki na podwórku: Gracze będą mogli brać udział w bójkach na podwórku w zamian za nagrody pieniężne.
  • Podziemne walki: Odbywałyby się nielegalne podziemne walki, za które można otrzymać więcej pieniędzy niż zwykłe walki na podwórku.
  • MMA Gym: MMA Gyms pomoże graczom opanować wszystkie ruchy, których nauczyli się do tej pory.
  • Zawody Pro: Po wygraniu 15 meczów amatorskich z rzędu gracze będą mogli wziąć udział w profesjonalnych zawodach MMA.
  • Siłownia: Vice City posiadałoby także siłownię zewnętrzną i wewnętrzną, w których gracze mogliby zwiększyć swoją siłę.
  • Transformacja: Ciało postaci zmieni swój kształt, jeśli gracze będą regularnie ćwiczyć w grze.

Chociaż nie oczekuje się, że wszystkie funkcje zostaną uwzględnione w GTA VI, nie będzie zaskoczeniem, jeśli Rockstar Games zdecyduje się ponownie zintegrować Siłownie ze światem Grand Theft Auto.

5 gier dla fanów GTA 6 w 2024 roku, w które nigdy nie zagrasz - a warto!

GTA Vice City QUIZ — Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Dlaczego na początku gry nie można udać się na inne wyspy?