Genesis

Genesis Krypton 770 Recenzja: Świetna mysz gamingowa do 200 zł. Więcej nie potrzebujesz

2024-04-17 15:49

Genesis wypuszcza na rynek coraz to lepsze i mocniejsze myszki dla graczy w bardzo konkurencyjnych cenach. Na uwagę zasługują jednak też ich starsze modele, które w 2024 r. potrafią dorównać największym gigantom. W tej recenzji przyjrzymy się Genesis Krypton 770.

Spis treści

  1. Genesis Krypton 770, czyli design dla każdego z nas
  2. Genesis Krypton 770: graj profesjonalnie jak nigdy wcześniej
  3. Czy warto kupić Genesis Krypton 770?

Genesis Krypton 770, czyli design dla każdego z nas

Krypton 770 to ergonomiczna mysz o wymiarach i wadze, która przypadnie do gustu wielu graczom, którzy lubią mieć pełną kontrolę nad grą. Podświetlenie RGB Prismo Effect dodaje uroku, a 16 milionów kolorów z pewnością pozwoli wam znaleźć wasz ulubiony. Oprogramowanie daje możliwość ustawienia kolorów dla każdego zastosowanego poziomu DPI. Dodatkową zaletą jest możliwość zdefiniowania koloru każdej diody oraz wybrania jednego z jedenastu efektów świetlnych. Mysz posiada także siedem programowalnych przycisków, które przydadzą się w większości gier MMO/RPG.

Genesis Krypton 770 Recenzja

i

Autor: Marcel Żuk

Genesis Krypton 770: graj profesjonalnie jak nigdy wcześniej

Prawdziwi gracze potrzebują sprzętu z najwyższej półki, aby w pełni wykorzystać swój potencjał, a myszka Genesis Krypton 770 to prawdziwy Killer. Została ona wyposażona w jeden z najlepszych czujników na świecie, zaawansowane oprogramowanie i kilka innych funkcji, które za każdym razem sprawią, że będziesz o krok bliżej zwycięstwa. Oświetlenie RGB, imponujące możliwości oraz przyciągający wzrok design. Oto Genesis Krypton 770.

Genesis Krypton 770 Recenzja

i

Autor: Marcel Żuk

Sensor optyczny to najważniejszy element myszy dla gracza. Krypton 770 posiada jeden z najlepszych sensorów na rynku, czyli PMW 3360 firmy PixArt. Dodatkowo możesz dostosować DPI od 100 do 12 000, a każde ustawienie może mieć zdefiniowaną wcześniej kolorystykę światła.

Krypton 770 kliknięć się nie boi, ponieważ posiada on na pokładzie przełączniki OMRON o żywotności 20 milionów kliknięć. Ponadto do jego produkcji wykorzystano trwałe komponenty i materiały, takie jak kabel w nylonowym oplocie oraz gumowe boki, aby przedłużyć żywotność urządzenia i zwiększyć komfort użytkowania.

Genesis Krypton 770 Recenzja

i

Autor: Marcel Żuk

Czy warto kupić Genesis Krypton 770?

Mysz Krypton 770 to kolejny udany produkt Genesis za naprawdę niewielką sumę. Wielogodzinne sesje z myszką nie będą problemem i sprawdzi się ona niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym, czy niedzielnym graczem. Różnorodność opcji i w pełni programowalna konstrukcja sprawiają, że jest to niesamowita opcja dla wszystkich graczy.

Genesis Krypton 770

i

Autor: Genesis
PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

QUIZ: Czy rozpoznasz konsolę do gier na podstawie zdjęcia kontrolera? Nie zgadniesz wszystkich!

Pytanie 1 z 14
Jaka konsola do gier jest powiązana z tym kontrolerem?
Nunchuck