Galaxy S24

i

Autor: Samsung / Android

Samsung

Galaxy S24 zrewolucjonizowało smartfony! Tę funkcję AI chcieliby mieć wszyscy

2024-05-01 16:42

Circle to Search, przydatna funkcja szybkiego wyszukiwania Google dostępna w telefonach Samsung Galaxy S24 i Google Pixel 8, może wkrótce zostać udoskonalona w oparciu o komentarze z ostatniego odcinka podcastu Made by Google.

Twórcy Circle to Search obiecują naprawę błędów i dalsze aktualizacje

Podczas podcastu jeden z twórców funkcji przyznał, że Circle to Search można przypadkowo aktywować, ponieważ znajduje się ona na tym samym pasku gestów lub na tym samym przycisku strony głównej, którego używasz do innych celów. Chociaż wyjaśnił, jak tego unikać, obiecał również, że Google pracuje nad rozwiązaniem tego problemu, więc użytkownicy będą uruchamiać Circle to Search tylko wtedy, kiedy faktycznie będą mieć na to ochotę.

Czytaj też: Pixel 8 ulepsza cenioną funkcję! Google rozpoczyna współpracę z innymi twórcami telefonów Android

Jak informują, to nie koniec pracy nad Circle to Search. Jednym z możliwych ulepszeń byłoby połączenie strony wyników wyszukiwania i obiektywu podczas korzystania z Circle to Search, zamiast oddzielania ich, jak ma to miejsce obecnie.

Podcast zawiera także kilka interesujących szczegółów na temat powstania Circle to Search. Okazuje się, że funkcja opiera się na Google Lens, a prace nad nią rozpoczęły się dopiero w styczniu 2023 r., kiedy pracownicy Google pracowali nad sposobami zwiększenia dostępności Lens poza własną aplikacją.

Google I/O odbędzie się w maju i jeśli w najbliższym czasie Google ogłosi nowe aktualizacje Circle to Search, istnieje duża szansa, że to właśnie tam zostanie po raz pierwszy ukazana.

Co zamiast Airpods i JBL w 2024? Lista najlepszych tanich słuchawek dousznych

QUIZ: iPhone czy Samsung? Który telefon bardziej do ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 8
Jaki jest Twój wiek?