IKEA

i

Autor: IKEA

Technologie

Galaxy S24 i iPhone ze świetnym akcesorium w sklepach IKEA! Użytkownicy mogą kupować

2024-04-17 7:25

Jeśli potrzebujesz nowej, szybkiej i taniej ładowarki USB-C do swojego telefonu z Androidem lub iPhone'a 15, IKEA właśnie wypuściła dwie imponujące opcje, które miażdżą podobne oferty takich firm jak Anker i Google.

Świetne ładowarki do waszych smartfonów w IKEA

1-portowa ładowarka USB IKEA Sjöss 30 W i 2-portowa ładowarka Sjöss 45 W są już w sprzedaży w Europie. Biorąc pod uwagę ich specyfikację szybkiego ładowania, która obejmuje obsługę standardu szybkiego ładowania PD 3.0, są one również imponująco tanie.

Czytaj też: iPhone 15 niczym różdżka z Harry'ego Pottera! Siri rzuca czary „Lumos” i „Nox”

1-portowa ładowarka USB Sjöss o mocy 30 W kosztuje 29,99 zł, natomiast 2-portowa ładowarka Sjöss 45 W, która może jednocześnie dostarczać 22 W przez dwa porty USB-C, kosztuje 69,99 zł.

Miłym akcentem IKEA jest to, że do ładowarek dołączone są trzy kolorowe naklejki (zielona, pomarańczowa i niebieska), dzięki czemu można je oznaczyć kolorami, aby szybko wybrać odpowiednią ładowarkę w domu. Jednak to ich specyfikacja i moc ładowania sprawiają, że te ładowarki są kuszącym zakupem za tę cenę.

Zarówno wersje 30 W, jak i 45 W mają wystarczającą moc, aby szybko naładować najnowsze telefony, tablety, a także niektóre laptopy, a ponieważ większość najlepszych sprzętów ładuje się z maksymalną prędkością 25 W lub 30 W, nowa oferta IKEA wygląda (na papierze) świetnie.

Co zamiast Airpods i JBL w 2024? Lista najlepszych tanich słuchawek dousznych

QUIZ dla prawdziwych fanów Apple! Jak dobrze znasz swojego IPhona?

Pytanie 1 z 19
Który z tych cytatów Steve'a Jobsa na temat innowacji jest prawdziwy?