Gadu-Gadu ciągle żywe! Możecie odzyskać numer i wiadomości sprzed lat!

i

Autor: Canva.com / logo gg Zdjęcie poglądowe

Ciekawostki

Gadu-Gadu ciągle żywe! Możecie odzyskać numer i wiadomości sprzed lat!

2024-04-15 14:18

Pamiętacie jeszcze swój numer Gadu-Gadu? Chociaż z mody wyszło już wiele lat temu, to może doczekać się w końcu skutecznej reanimacji! Czy można odzyskać wiadomości i kontakty sprzed lat?

Gady-Gadu dalej żyje, chociaż nie można powiedzieć, że 'ma się dobrze'. W sierpniu 2023 roku Business Insider poinformował, że serwis liczy milion użytkowników. Za czasów jego świetności było to nawet 10 milionów! Konta na GG miało wielu użytkowników urodzonych w latach '90. Popularność Facebooka sprawiła jednak, że to tam przenieśliśmy się z naszymi rozmowami. Firma jednak nie poddaje się i walczy o odzyskanie pozycji na rynku. Gadu-Gadu możecie na przykład pobrać na swoje telefony komórkowe. Biorąc pod uwagę ostatnie problemy Messengera, to może być moment w którym wielu użytkowników zdecyduje się na powrót do przeszłości. Czy możemy odzyskać nasze stare konto i archiwalne wiadomości?

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Jak odzyskać swój numer i konto Gadu-Gadu?

Swoją skrzynkę odzyskać można tylko, jeśli nasze dane zapisane były w archiwum. Jeśli pamiętacie swój stary numer dość łatwo będzie Wam ponownie powrócić na komunikator. W innym przypadku możecie zostać poproszeni o podanie adresu e-mail, który był używany przy rejestracji konta. Proces może wymagać dodatkowego wsparcia technicznego. Otrzymamy je między innymi na stronie internetowej.

QUIZ: Wynalazki, które zmieniły świat. Wstyd nie znać wszystkich odpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
Gdzie prawdopodobnie wynaleziono koło?