Technologie dla graczy

E-sportowa marka XPG prezentuje najnowsze modele zasilaczy i wentylatorów

2024-04-02 14:50

XPG, e-sportowa marka, należąca do tajwańskiej firmy ADATA, wprowadziła na rynek nowe linie podzespołów komputerowych dla graczy. W ręce miłośników gamingu trafią zasilacze XPG CORE REACTOR II VE i wentylatory XPG VENTO PWM. Co wyróżnia je na rynku?

CORE REACTOR II VE to zasilacze oferujące zaawansowaną specyfikację techniczną w przystępnej cenie. Urządzenia wykorzystują rozwiązania zastosowane w nagradzanej serii CORE REACTOR II i zapewniają wydajność przekraczającą wymagania standardu Intel ATX 3.1. Charakteryzują się niskim zużyciem energii, posiadają przetworniki DC-DC i złącza zasilania 12V-2x6. Oferowane będę w wersjach 650W, 750W i 850W.

Dobrym stosunkiem jakości do ceny wyróżniają się także nowe modele wentylatorów XPG VENTO 120 ARGB PWM i VENTO R 120 ARGB PWM. Umożliwiają one dostosowanie przepływu powietrza do indywidualnych potrzeb użytkownika, zostały też wyposażone w funkcję modulacji szerokości impulsu (PWM). Atrakcyjny design zapewnia im oświetlenie RGB z technologią diasy-chain, dzięki której efekty świetlne wentylatorów mogą być synchronizowane za pomocą kilku kliknięć. Można tego dokonać korzystając z oprogramowania dowolnego producenta płyt głównych lub autorskiego narzędzia XPG PRIME.

Jaki prezent dla fana Apple? Gadżety do iPhone, iPad, Macbook i wiele więcej!

Nowe podzespoły w sprawdzonych obudowach

Premierowe urządzenia tajwańskiej marki są kompatybilne z szeroką gamą obudów PC największych producentów. Najlepiej pasują jednak do modeli XPG, w tym m.in. nagrodzonej wyróżnieniem iF Design obudowy XPG INVADER. Dzięki bezramkowym panelom przednim oraz bocznym panelom wykonanym ze szkła hartowanego, pozwala ona w pełni wyeksponować oświetlenie nowych wentylatorów VENTO R 120 ARGB PWM. Z kolei zainstalowane w obudowie paski i zintegrowane kanały okablowania pozwalają na łatwe umieszczenie wewnątrz przewodów zasilacza CORE REACTOR II VE.

  • Aby uzyskać więcej informacji o zasilaczu CORE REACTOR II VE, kliknij TUTAJ.
  • Więcej informacji o wentylatorze VENTO 120 ARGB PWM można znaleźć TUTAJ, a o wentylatorze VENTO R 120 ARGB PWM - TUTAJ.

Marka XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR) została założona przez ADATA w celu dostarczania produktów o wysokiej wydajności dla graczy, profesjonalistów esportu i entuzjastów technologii. Jest zaangażowana w tworzenie produktów, które zapewniają ekstremalną wydajność i dlatego ściśle współpracują ze społecznością graczy i esportowców, aby uzyskać wgląd w rzeczywiste potrzeby użytkowników. Dostarczają pełną gamę produktów od systemów, komponentów, urządzeń peryferyjnych po urządzenia i projektują je z myślą o najwyższych standardach stabilności, niezawodności i wydajności. Tworzą również produkty o niezwykle atrakcyjnym wzornictwie, które przyniosły im kilka prestiżowych międzynarodowych nagród, takich jak iF Design i Good Design. Poza produktami, odgrywają aktywną rolę w sponsorowaniu i wspieraniu wydarzeń i drużyn e-sportowych na całym świecie, aby zapewnić ekstremalne wrażenia z gier na najwyższym poziomie.

QUIZ: Wynalazki, które zmieniły świat. Wstyd nie znać wszystkich odpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
Gdzie prawdopodobnie wynaleziono koło?