Airpods

i

Autor: Apple

Apple

AirPods w niespotykanej dotąd cenie! Apple planuje nowy model na 2024 r. Znacznie tańszy

2024-05-30 15:57

Według wielu analityków Apple pracuje nad parą budżetowych słuchawek AirPods, które mają być sprzedawane pod nazwą modelu Lite. Premiera najnowszego gadżetu ze stajni firmy z Cupertino ma odbyć się jesienią 2024 roku. Oznacza to rok pełen premier audio.

AirPds Lite podbije segment budżetowych słuchawek dousznych?

Według najnowszych raportów Apple ma dodać do swojej oferty podstawowe słuchawki AirPods. Model Lite ma kosztować poniżej 100 dolarów, a ich premiera planowana jest na jesień 2024 roku. Za produkcję sprzętu ma być odpowiedzialny Foxconn, jeden z wiodących producentów kontraktowych Apple.

Czytaj też: Apple Watch na telefonach z Androidem? Apple wyjaśnia „ograniczenia techniczne” w pozwie

Dalej czytamy, że Apple może wypuścić na rynek dwa nowe urządzenia audio, w tym bezprzewodowe słuchawki douszne klasy podstawowej i średniej. AirPods Lite mają mieć konstrukcję podobną do tej, do której przywykliśmy w bezprzewodowych słuchawkach Apple, ale oczekuje się kompromisu w zakresie funkcji. Oznacza to prawdopodobnie brak takich funkcji jak ANC.

Chociaż Apple nie jest znane z wytwarzania produktów na rynek masowy, cena 99 dolarów może pomóc firmie zdobyć pozycję na rynku akcesoriów audio klasy podstawowej.

Co zamiast AirPods

QUIZ dla prawdziwych fanów Apple! Jak dobrze znasz swojego IPhona?

Pytanie 1 z 19
Który z tych cytatów Steve'a Jobsa na temat innowacji jest prawdziwy?