Mecz Polska - Włochy WYNIK NA ŻYWO 11.09.2022. Jaki jest WYNIK Polska - Włochy? [RELACJA]

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Mecz Polska - Włochy WYNIK NA ŻYWO 11.09.2022. Jaki jest WYNIK Polska - Włochy? [RELACJA]

Wynik meczu Polska - Włochy w siatkówce 11.09.2022. Jaki WYNIK Polska - Włochy? [RELACJA]

2022-09-11 22:31

Polska - Włochy: relacja na żywo przyda się wszystkim, którzy z różnych powodów nie mogą oglądać pojedynku w telewizji. Mecz finałowy Polska - Włochy 11.09.2022 online możecie śledzić za pośrednictwem naszej strony.

Mecz Polska - Włochy WYNIK NA ŻYWO 11.09.2022. Zastanawiacie się, jaki jest WYNIK Polska - Włochy? Jeśli nie możecie oglądać meczu finałowego mistrzostw świata, a chcecie znać wynik Polska - Włochy na żywo, to mamy dla was idealną alternatywę. Przygotowaliśmy relację minuta po minucie, dzięki której będziecie na bieżąco z wydarzeniami mającymi miejsce w katowickim Spodku. Rywalem Polski o trzeci z rzędu tytuł najlepszej drużyny globu są Włosi, którzy w półfinałowym spotkaniu błyskawicznie i pewnie pokonali Słoweńców bez straty seta. Aktualni mistrzowie Europy, ostatni raz wywalczyli tytuł mistrzów świata w 1998 roku. Polacy mierzyli się z nimi 24 lipca 2022, podczas finału Ligi Narodów. Górą byli biało-czerwoni. Jaki jest wynik siatkówki dziś 2022? Śledźcie naszą relację poniżej!

MECZE REPREZENTACJI POLSKI 2022 w piłkę nożną - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Mecz Polska - Włochy WYNIK NA ŻYWO 11.09.2022

Polska - Włochy w finale mistrzostw świata w siatkówkę mężczyzn 2022. Reprezentanci Polski rozpoczęli fazę grupową od pokonania Bułgarii. Później rozprawili się z Meksykiem i Stanami Zjednoczonymi. W fazie pucharowej trafili na Tunezję, z którą bezproblemowo pokonali. Siatkarze Nikoli Grbicia w ćwierćfinale ponownie musieli grać z ekipą USA. Tym razem nie było tak łatwo, jak w fazie grupowej i pojedynek zakończył się po tie-breaku. W półfinale Brazylia do ostatniej piłki miała apetyt na wygraną i awans do finału. Był to przeciwnik, który postawił poprzeczkę bardzo wysoko, ale ostatecznie Polacy ją przeskoczyli i grają o tytuł najlepszej drużyny świata.

Włochy zmagania na MŚ 2022 rozpoczęli od pokonania Kanady 3:0. Takim samym wynikiem rozprawili się z Turcją i Chinami. Nie stracili żadnego seta w fazie grupowej, co już stawiało ich w roli faworytów do ostatecznego zwycięstwa. W fazie pucharowej pokonali Kubę 3:1, ale mieli duży problem z Francją, którą ostatecznie pokonali w tie-breaku. Łatwiej wygrać przyszło im w półfinale. Nie zostawili nadziei Słoweńcom pokonując ich 3:0.

MŚ Siatkówka 2022 - czy Polska wygra i obroni tytuł?