Awantura w szatni Legii! Krzyki i groźby rozwiązania kontraktu

2021-02-22 12:38 mil
Paweł Wszołek, Legia Warszawa
Autor: Cyfra Sport Paweł Wszołek

Choć w sobotę Legia Warszawa zanotowała okazałe zwycięstwo 5:2 z Wisłą Płock i wydawało się, że humory muszą dopisywać w jej szeregach w pełni, to okazuje się inaczej. Dziennikarz Tomasz Włodarczyk z portalu "meczyki.pl" poinformował, że w przerwie pojedynku przy Łazienkowskiej doszło do awantury pomiędzy skrzydłowym mistrzów Polski, Pawłem Wszołkiem, a trenerem Czesławem Michniewiczem.

Nie ulega wątpliwości, że był to bardzo udany weekend dla Legii Warszawa. Ekipa ze stolicy Polski pokonała przy Łazienkowskiej 5:2 Wisłę Płock i wykorzystała wyjazdową porażkę 1:2 Pogoni Szczecin z Wisłą Kraków, dzięki czemu wróciła na fotel lidera PKO Bank Polski Ekstraklasy. Jak się jednak okazuje, na tych przyjemnych dla "Wojskowych" obrazkach są także rysy, które wypłynęły dopiero kilkadziesiąt godzin po spotkaniu.

CENZURA u Marcina Najmana - ZDJĘCIA

Dziennikarz Tomasz Włodarczyk z serwisu "meczyki.pl" poinformował, że w przerwie pojedynku na trenera Czesława Michniewicz wściekł się zawodnik Legii Warszawa, Paweł Wszołek. Przyczyną było podjęcie przez szkoleniowca decyzji o zmianie piłkarza. Zdaniem wspomnianego żurnalisty, w nerwach gracz miał rzucić nawet, że rozwiąże kontrakt z klubem. Jest to o tyle ciekawe, że umowa i tak wygasa już niedługo, bo w połowie biężącego roku.

Na tę chwilę nie wiadomo jak cała sprawa się zakończy, ale przed Czesławem Michniewiczem z pewnością bardzo trudne decyzje personalne. Jak zawsze w tego typu sytuacjach trzeba bardzo mocno uważać, aby podzielić piłkarskie dobro zespołu oraz zachować pełen autorytet w szatni.

Potężne tłumy na ulicach Warszawy
Najnowsze