Tomasz Adamek - Patryk Bandurski KIEDY i O KTÓREJ godzinie walka na Fame MMA 21

i

Autor: FAME MMA / Facebook Tomasz Adamek - Patryk Bandurski KIEDY i O KTÓREJ godzinie walka na Fame MMA 21

SPORT

Tomasz Adamek - Patryk Bandurski: KIEDY i O KTÓREJ godzinie walka na Fame MMA 21?

2024-05-17 10:51

Fame MMA 21 obfituje w walki debiutantów, doskonale znanych gwiazd internetu, ale również w sportowe zestawienia, które zapiszą się w historii. Klaudia Syguła zmierzy się z Ewą Piątkowską, a legendarny Tomek Adamek zawalczy z Patrykiem Bandurskim, który będzie mógł liczyć na wsparcie kibiców. Kiedy jest walka Tomasz Adamek vs Patryk Bandurski? O której godzinie początek elektryzującego zestawienia? Poznajcie szczegóły już teraz!

Spis treści

  1. Tomasz Adamek - Patryk Bandurski: KIEDY walka na Fame MMA 21?
  2. Tomasz Adamek - Patryk Bandurski: O KTÓREJ GODZINIE?

Tomasz Adamek - Patryk Bandurski: KIEDY walka na Fame MMA 21? Zastanawiacie się, o której godzinie walka Adamek vs Bandurski 2024? Jedno z najciekawszych starć w tym roku odbędzie się w formule, którą Góral trenuje od 1999 roku. Mowa oczywiście o boksie, więc jednocześnie można stwierdzić, że to legendarny pięściarz jest faworytem do zwycięstwa. On sam wkracza do świata freakfightów i od kilku tygodni dyskutuje się na temat tego, ile Adamek zarobi w Fame MMA. Zdecydowanie zapracował sobie na tą kolosalną kwotę. Dla członka zwariowanego projektu Bungee jest to duża szansa, by przejść do historii jako ten, który pokonał mistrza świata organizacji International Boxing Federation. Co prawda pięściarz z Żywca najlepsze lata ma już za sobą, ale i tak dla Bandury byłoby to ogromne osiągnięcie. On sam zapowiadał, że jeśli wygra, to już więcej nie zawalczy we freakfightach, bo nie będzie sensu.

Fame MMA 21 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy 18.05.2024?

Tomasz Adamek po ataku Tyburskiego i zadymie przed FAME 21

Tomasz Adamek - Patryk Bandurski: KIEDY walka na Fame MMA 21?

Walka Adamek vs Bandurski na Fame MMA 21 jest pojedynkiem wieczoru i zdecydowanie najważniejszym starciem organizowanym przez popularną federację. Góral początkowo miał zadebiutować na jubileuszowej edycji Fame, jednak federacja KSW poprosiła o wypożyczenie zawodnika do walki z Mamedem Khalidovem. Adamek wygrał, w wyniku kontuzji swojego rywala. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już 18 maja 2024. To ostatnia walka na gali w Gliwicach.

Tomasz Adamek - Patryk Bandurski: O KTÓREJ GODZINIE?

O której godzinie walka Adamek vs Bandurski? Pojedynek wieczoru zapowiada się arcyciekawie i z pewnością będzie szeroko komentowany przez środowisko sportowe. Walka powinna rozpocząć się w okolicach północy lub chwilę po, z 18 na 19 maja. Dokładna godzina nie jest wskazana, bo wszystko zależy od rozstrzygnięć w poprzednich pojedynkach.

Fame MMA 21 PPV: CENA. Ile kosztuje, gdzie i jak oglądać Fame MMA 21 LIVE STREAM?