Ile zarobi Adamek za walkę na Fame MMA 21? ZAWROTNA kwota za bycie legendą!

i

Autor: Grzegorz Wajda/REPORTER/EAST NEWS Ile zarobi Adamek za walkę na Fame MMA 21? ZAWROTNA kwota za bycie legendą!

ASTRONOMICZNE PIENIĄDZE

Ile zarobi Adamek za walkę na Fame MMA 21? Takie pieniądze pozwolą kupić mu luksusowy samochód!

2024-05-16 8:32

Walka Tomasza Adamka z Patrykiem Bandurskim jest głównym wydarzeniem na Fame MMA 21. Starcie odbędzie się w ulubionej formule Górala, którą uprawia od ponad 25 lat. Pięściarz z Żywca ma podpisany kontrakt na dwie walki, więc zgarnie ogromne pieniądze. Ile ma zarobić Adamek za walkę na gali 18 maja 2024? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Ile zarobi Adamek za walkę na Fame MMA 21?

Ile zarobi Adamek za walkę na Fame MMA 21? Debiut Górala miał mieć miejsce, podczas jubileuszowej, dwudziestej odsłony wydarzenia. Kibice czekający na ten moment musieli uzbroić się w cierpliwość, bo włodarze najpopularniejszej federacji freak-fightowej w Europie zdecydowali się wypożyczyć zawodnika do sportowej organizacji KSW, w której to stoczył pojedynek z Mamedem Khalidovem. Bokserski mistrz organizacji IBF, IBO oraz WBC pojawi się w okrągłej klatce w maju na dwudziestej pierwszej edycji wydarzenia. Zainteresowanie tym wydarzeniem jest ogromne i najlepiej widać to po sprzedaży wejściówek. Bilety na Fame MMA 21 rozeszły się w bardzo szybkim tempie. Walka Adamka 2024 najbardziej emocjonuje fanów projektu Bungee. Rywalem jest bowiem Patryk Bandurski, który do tej pory stoczył dwa pojedynki. Wygrany z Alanem Kwiecińskim i Piotrem Szeligą.

FAME MMA 21 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2024?

Tomasz Adamek o rewanżu z Khalidovem "Jest kolejka" | Andrzej Kostyra

Ile zarobi Adamek za walkę na Fame MMA 21?

Ogromne pieniądze dla Tomka Adamka za walkę na Fame MMA 21 nie powinny nikogo dziwić. To sportowiec wybitny i na każdym kroku profesjonalny. Całe swoje życie poświęcił sportowemu trybowi życia, co doprowadziło go do międzynarodowych sukcesów. Nawet będąc na emeryturze sportowej nie odpuszczał i pojawiał się na salach treningowych. 

Jak sam teraz mówi teraz przyszedł czas na zabawę w sport. Zabawę jednak traktuje bardzo poważnie i zapewnia, że nigdy nie wyszedł do walki nieprzygotowany. Młodszą publiczność może zdziwić kwota za jaką walczy Adamek. Jego obecność w oktagonie raczej nie sprawi, że fani kupią PPV z jego reflinka. Góral obiecuje jednak: pokażę młodzieży, że wciąż ma umiejętności, serce i pasję do sportu.

Mateusz Borek wyglądał inaczej. Kiedyś prosty chłopak z Dębicy, dziś topowa gwiazda

Ile zarobi Adamek na Fame MMA 21? Jak twierdzi Natan Marcoń, który stoczył kilka pojedynków dla tej federacji, koszt main eventu gali to około 3 miliony złotych. Obaj zawodnicy, zarówno Adamek jak i Bandura, mieliby otrzymać po 1,5 mln złotych. Adamek za bycie prawdziwą legendą, a Bandurski za to, że ma silną społeczność, która masowo wykupuje wejściówki na galę i PPV. Sektory teamu Bungee zawsze są zajęte.