Smutny koniec Michaela Schumachera. Właśnie dostał potężny cios w serce

i

Autor: Mandoga Media/face to face fot. Face to Face/Reporter / EAST NEWS Smutny koniec Michaela Schumachera. Właśnie dostał potężny cios w serce

sport

Smutny koniec Michaela Schumachera. Właśnie dostał mocny cios w serce

2023-05-02 11:07

Michael Schumacher może mówić o dużym pechu, w wyniku którego prawdopodobnie nie wstaje z łóżka. Kierowca, jak wynika z relacji świadków, uderzył głową w kamień zjeżdżając na nartach ze stoku. Wiele wskazuje na to, że nieszczęście nie przestaje go opuszczać. Teraz dotarła do niego smutna informacja związana z jego dzieciństwem i młodzieńczymi latami. Nie tak miało to wyglądać.

Spis treści

  1. Smutny koniec Michaela Schumachera

Smutny koniec Michaela Schumachera komentowany jest przez fanów z całego świata. Zagraniczne media zauważają, że historia siedmiokrotnego mistrza Formuły 1 nie zakończyła się tak, jakbyśmy sobie tego wszyscy życzyli. Stan zdrowia kierowcy wciąż nie pozwala mu pojawić się w padoku wśród swoich dawnych przyjaciół. Co więcej, jak mówią osoby z otoczenia, żona Michaela Schumachera przeżywa dramat. Od kilku lat skrupulatnie opiekuje się swoim mężem, dzielnie spełniając jego wymagania. Niestety, Schumacher właśnie dostał potężny cios w serce. Jego rodzinne miasto, czyli Kerpen-Manheim zostaje zburzone. Stanie się tak w 2024 roku, bo większość osób już się przeniosła i zaledwie dwanaście osób zamieszkuje tę wioskę duchów.

Smutny koniec Michaela Schumachera

Kerpen-Manheim, które jeszcze kilkanaście lat temu liczyło 1700 mieszkańców, pada ofiarą kopalni odkrywkowej Hambach. Zresztą tak samo jak inne niezamieszkałe wioski. Pomysłodawcy postanowili jednak oszczędzić dom rodzinny legendy Formuły 1. To samo dotyczy toru gokartowego Erftlandring, gdzie szlifował swoje umiejętności niemiecki kierowca. Natomiast mieszkania, które znajdowało się na Forsthausstrasse 92 już nie ma. To był pierwszy kąt, w którym zamieszkał Michael i jego żona Corinna.

Michael Schumacher w Kerpen-Manheim spędził sporą część swojego dzieciństwa, a później poślubił żonę Corinnę, w dawnym domu kultury. W 2024 roku koparki pojawią się w tej wsi i zrównają ją z ziemią. Nikt nie wie, w jaki sposób siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 otrzymał wiadomość o rozbiórce i jak na nią zareagował. Wszystko przez tajemnicę związaną z jego stanem zdrowia. 

NAJPOTĘŻNIEJSZE SAMOCHODY ELEKTRYCZNE [Porsche Taycan Turbo S, Mercedes EQS i inne] | ESKA XD - Prosto z salonu #64

Ostatnio fani byłego kierowcy wyścigowego doznali szoku, gdy Michael Schumacher przerwał milczenie. Na jego profilu pojawił się post, który został napisany tak, jakby zrobił to sam zainteresowany. Wzruszeni kibice liczą na to, że Niemiec niebawem pojawi się w padoku F1.

Michael Schumacher - nowe zdjęcie wywołało szok! Czy tak dziś wygląda jego twarz?

Sonda
Czy Michael Schumacher jeszcze kiedyś pokaże się publicznie?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE