Michael Schumacher - nowe zdjęcie wywołało szok! Czy tak dziś wygląda jego twarz?

i

Autor: pixathlon / HZ/REPORTER / EAST NEWS Michael Schumacher - nowe zdjęcie wywołało szok! Czy tak dziś wygląda jego twarz?

Michael Schumacher - nowe zdjęcie wywołało szok! Czy tak dziś wygląda jego twarz?

2023-02-04 0:14

Zdjęcie Michaela Schumachera dostępne w internecie wywołuje ogromne poruszenie. Mocno wzruszeni, wierni fani siedmiokrotnego mistrza Formuły 1, nie mogą uwierzyć, że tak teraz może on wyglądać. Co przedstawia zdjęcie, którym zachwycają się internauci? Zobaczcie je już teraz!

Spis treści

  1. Michael Schumacher - nowe zdjęcie 2023
  2. Michael Schumacher 2023 - zdjęcie
  3. Michael Schumacher dzisiaj - wygląd
  4. Michael Schumacher 2023 - STAN ZDROWIA

Michael Schumacher - nowe zdjęcie 2023

Nowe zdjęcie Michaela Schumachera 2023 wywołało szok i tchnęło nadzieję wśród jego wiernych fanów. A przecież jeszcze niedawno nie mogli uwierzyć własnym oczom, gdy na profilu siedmiokrotnego mistrza Formuły 1 w mediach społecznościowych doczekali się fotografii i odzewu w ich kierunku. Od prawie dziesięciu lat czekali na znak i jakieś informacje dotyczące zdrowia aż w końcu Michael Schumacher przerwał milczenie. Rodzina wciąż jest nieugięta i praktycznie w ogóle nie ujawnia, jaki jest stan zdrowia Schumiego. Miłośnicy jego niebywałego talentu nigdy nie stracili nadziei, że legenda wyścigów pewnego dnia znów pojawi się publicznie i będzie zarażać swoim uśmiechem w padoku F1.

Michael Schumacher 2023 - zdjęcie

Nadzieje na powrót do zdrowia ma również najwyraźniej Hidreley Diao, który za sprawą specjalnego programu komputerowego potrafi przewidzieć, jak twarze będą wyglądać w przyszłości. W ten sposób przeniósł do teraźniejszości twarz Davida Bowie, Chrisa Browna, a także zdecydował się pokazać, jak teraz wyglądałby Michael Schumacher.

Sonda
Czy Michael Schumacher jeszcze kiedyś pokaże się publicznie?

Michael Schumacher dzisiaj - wygląd

Dzisiaj Michael Schumacher ma 54 lata i według zdjęcia stworzonego przez sztuczną inteligencję wyglądałby zupełnie inaczej niż jeszcze 10 lat temu. Miałby pełniejsze policzki, nieco inaczej zaczesywane siwe włosy, ale oczy dokładnie takie same. Internauci nie do końca zgadzają się z takim wizerunkiem i twierdzą, że byłby bardziej łysy i szczupły. Twórca i pomysłodawca symulacji napisał pod zdjęciem: Byłby to ogromny prezent dla jego fanów i rodziny, gdyby nagle pojawił się na konferencji prasowej i powiedział: Nic mi nie jest!

Wszyscy liczą, że Michael Schumacher niebawem pojawi się publicznie w doskonałej dyspozycji! Trzymamy za to kciuki. 

Te odkrywcze hity mają 20 lat! Pamiętacie wszystkie?

Michael Schumacher 2023 - STAN ZDROWIA

Michael Schumacher 29 grudnia 2013 roku uległ poważnemu wypadkowi, podczas zjazdu na nartach w Alpach. Jak twierdzą świadkowie, zboczył z trasy i uderzył głową o kamienie. Schumi, jak dowiedzieliśmy się z dokumentu Netflixa, kilka chwil przed tragedią sugerował, by lecieć do Dubaju i skoczyć ze spadochronu. Przekonywał, że śnieg w Alpach nie jest idealny. Ostatecznie jednak większościowo zdecydowali się zostać we Francji. Małżonka kierowcy ujawniła kulisy sugerując, że tragedii można było uniknąć. Jego rodzina, a właśnie najbardziej żona Corinna, zaciekle chroni prywatności męża, co trzeba szanować.

Michael Schumacher widziany przez sąsiadów! Zdradzili dużą tajemnicę

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE