Żona Michaela Schumachera przeżywa dramat. Przyjaciel rodziny ujawnił nieznany fakt

i

Autor: pixathlon / HZ/REPORTER /EAST NEWS // INA FASSBENDER/AFP/East News Żona Michaela Schumachera przeżywa dramat. Przyjaciel rodziny ujawnił nieznany fakt

SPORT

Żona Michaela Schumachera przeżywa dramat. Przyjaciel rodziny ujawnił nieznany fakt

2023-03-27 12:36

Żona Michaela Schumachera robi wszystko, co w jej mocy, by chronić prywatności swojego męża. Mówiła wielokrotnie, że czuje taki obowiązek, bo on robił to w momencie odnoszenia największych sukcesów. Corinna Schumacher zajmuje się Michaelem po tym, gdy podczas zimowego wypoczynku doszło do pechowego wypadku, w wyniku którego miało dojść do uszkodzenia mózgu. Co wiadomo o stanie zdrowia Schumiego i co powiedział przyjaciel rodziny?

Spis treści

  1. Żona Michaela Schumachera - dramat rodziny
  2. Michael Schumacher 2023 - wypadek

Rodzina Schumachera nie przestaje wierzyć w to, że któregoś dnia siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 ponownie będzie mógł pojawić się w padoku obok swoich kolegów z Ferrari czy Mercedesa. W pełny powrót do zdrowia liczą też fani niemieckiego kierowcy, którzy nieustannie składają mu życzenia w mediach społecznościowych. Ostatnio nawet Michael Schumacher przerwał milczenie, co wywołało ogromną ekscytację wśród jego obserwujących. Napisano post, tak, jakby to zrobił sam zainteresowany. Głośno było też o sytuacji, gdy Michael Schumacher widziany przez sąsiadów. Miało to mieć miejsce pod koniec 2021 i na początku 2022 roku, gdy zawodnik został transportowany helikopterem do Port d'Andratx na święta Bożego Narodzenia. W tym samym miejscu miał też świętować swoje 50. urodziny. Wiara w to, że Schumi wróci kiedyś znów będzie zarażać szerokim uśmiechem pozostaje choć niewątpliwie najnowsze informacje nie napawają optymizmem. Przyjaciel rodziny, Eddie Jordan, założyciel zespołu Jordan Grand Prix ujawnił, że żona Schumachera przeżywa ogromny dramat. Wykazuje się ogromnym poświęceniem od 10 lat i strzeże prywatności swojego męża tak, jak on to robił, gdy odnosił największe sukcesy.

TE SAMOCHODY SĄ NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE! | ESKA XD - Prosto z salonu #61

Żona Michaela Schumachera - dramat rodziny

Stan zdrowia Michaela Schumachera 2023 trzymany jest w ogromnej tajemnicy. Wiele wskazuje na to, że utytuowany kierowca Formuły 1 nie wstaje z łóżka, bo nie jest w stanie chodzić o własnych siłach. W przeszłości wieloletni szef Scuderia Ferrari, gdy MSC odnosił największe sukcesy, Jean Todt uchylił rąbka tajemnicy. Po jego słowach plotkowało się, że miesięczne leczenie kierowcy ma wynosić nawet milion złotych. Teraz o stanie zdrowia, a tak naprawdę o dramacie żony opowiedział Eddie Jordan. W rozmowie z serwisem The Sun powiedział:

To była najbardziej przerażająca sytuacja dla Micka i Corinny. Minęło już prawie dziesięć lat, a Corinna od tamtej pory nie mogła ani razu iść na imprezę, na lunch, gdziekolwiek. Jest jak więzień, ponieważ każdy chciałby z nią rozmawiać o Michaelu. Ludzie nie powinni przypominać jej o tej tragedii na każdym kroku (...) Corinna jest kochaną dziewczyną. Znamy się jeszcze przed tym, gdy poślubiła Michaela, więc jest za nami kawał historii dobrych relacji

Powiedział i ujawnił, że wielokrotnie rozmawiał z synem Michaela i Corriny, Mickiem. Ten aktualnie jest rezerwowym kierowcą Mercedesa, w którym na co dzień jeździ Lewis Hamilton i w którym jeździł jego ojciec. Jordan przyznał, że Mick chciałby iść drogą ojca, jednak źle wpływać ma na niego presja związana z nazwiskiem. Każdy od niego oczekuje wyników, takich jakie osiągał przed laty jego tata. Gdy jednak wszystko sobie poukłada w głowie  potomek ma realną szansę na zostanie prawdziwą legendą.

Michael Schumacher 2023 - wypadek

Wypadek Michaela Schumachera, a tak naprawdę jego skutki wstrząsnęły całym światem Formuły 1, fanami i przede wszystkim rodziną. Z dnia na dzień, podczas wypoczynku z bliskimi, kierowca postanowił wybrać się na narty. Miał zboczyć z toru, wywrócić się i jak relacjonowali świadkowie uderzyć głową o kamień. Jak informowały media tuż po tej smutnej sytuacji miało dojść do rozległych obrażeń mózgu. Wiadomo, że wraz z żoną osiadł wraz z żoną i rodziną w posiadłości nad Jeziorem Genewskim.

Sonda
Czy Michael Schumacher jeszcze kiedyś pokaże się publicznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE