Michael Schumacher przerwał milczenie! TAKIEJ wiadomości fani się nie spodziewali

i

Autor: AP Photo/Frank Augstein/EAST NEWS Michael Schumacher przerwał milczenie! TAKIEJ wiadomości fani się nie spodziewali

Michael Schumacher przerwał milczenie! TAKIEJ wiadomości nikt się nie spodziewał!

2023-03-02 8:24

Od narciarskiego wypadku Michaela Schumachera minęło dziewięć lat. Na początku stycznia 2023 jeden z najlepszych kierowców Formuły 1 obchodził 54. urodziny i nawet w dniu święta w jego mediach społecznościowych panowała cisza. Aż do tego momentu, gdy pojawił się specjalny wpis stworzony z myślą o kibicach. Co napisano na profilu Michaela Schumachera? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Michael Schumacher przerwał milczenie - wpis
  2. Michael Schumacher - stan zdrowia 2023

Michael Schumacher przerwał milczenie, co ucieszyło fanów na całym świecie. Choć niewątpliwie zarówno oni, jak i dziennikarze nieustannie mają nadzieję, że król Formuły 1 powróci do medialnego świata na dobre i znów będzie zarażać wszystkich swoim uśmiechem. Tym bardziej, że Schumacher był widziany przez sąsiadów, ale wszyscy naprawdę marzą, by powrócił do padoku F1. Jego rodzina, a zwłaszcza żona Corinna, zaciekle chroni prywatności męża, co trzeba szanować. Jednocześnie nie ma się co dziwić, że fani chcieliby raz na jakiś czas, otrzymywać aktualne informacje na temat stanu zdrowia wybitnego kierowcy. Liczyli, że w dniu 54. urodzin na jego profilu instagramowym pojawią się jakieś wieści. Niestety, dzień ten upłynął w całkowitej ciszy. Jedynie dzieci Mick oraz Gina-Maria złożyli tacie życzenia urodzinowe publikując w mediach społecznościowych stare zdjęcia. Trzy po urodzinach na profilu Schumiego pojawił się wyczekiwany wpis! Skierowany jest on do fanów!

Michael Schumacher - nowe zdjęcie wywołało szok! Czy tak dziś wygląda jego twarz?

Robert Kubica - żona, majątek, gdzie mieszka, wiek, wzrost, wykształcenie, Alfa, ojciec

Sonda
Czy Michael Schumacher jeszcze kiedyś pokaże się publicznie?

Michael Schumacher przerwał milczenie - wpis

Internauci w dniu urodzin Michaela Schumachera składali życzenia, ale jednocześnie zaczęli się domagać informacji o stanie zdrowia swojego kierowcy. Najwidoczniej zaczął irytować ich brak informacji na temat kierowcy, którego przez lata mocno wspierali. Trzeba jednak uszanować wolę rodziny, która ostatecznie zdecydowała się opublikować wpis z myślą o kibicach. 

Na koncie Michaela Schumachera na Instagramie pojawił się post ze starym zdjęciem, w stroju wyścigowym Mercedesa. Pod fotografią napisano tak, jakby napisał to sam król Formuły 1: Bardzo dziękuję wszystkim za ciepłe życzenia urodzinowe! Bardzo je doceniam! Dodatkowo całość opisano hasztagami sugerującymi, że Michael Schumacher wciąż walczy o powrót do zdrowia: #TeamMichael #KeepFighting #KeepFightingMichael.

Przepychanka o hit "Miss You" [Robin Schulz vs Southstar] | ESKA XD - Ale to już było! #65

Michael Schumacher - stan zdrowia 2023

Fani nie przestają wierzyć, że Michael Schumacher kiedyś pojawi się publicznie. W komentarzach życzą mu powrotu do zdrowia, pokazując swoje wsparcie: Mój drogi Michaelu, bądź silny, wszyscy tu jesteśmy i czekamy na ciebie! Mnóstwo osób napisało ze smutkiem, że liczy na jakiekolwiek wieści. Jeden z wpisów, w tłumaczeniu na język polski: Chcę tylko wiedzieć, czy wszystko z nim w porządku i czy nadal bardzo powoli dochodzi do siebie.

Jakie będzie lato 2023? Przed nami PIEKIELNE upały jakich jeszcze nie było!

Od 29 grudnia 2013 roku siedmiokrotny mistrz świata w Formule 1 nie był widziany w miejscu publicznym. Uległ poważnemu wypadkowi, podczas zjazdu na nartach w Alpach. Jak twierdzą świadkowie, zboczył z trasy i uderzył głową o kamienie. Michael Schumacher kilka chwil przed tragedią sugerował, by lecieć do Dubaju i skoczyć ze spadochronu. Uważał, że śnieg w Alpach nie jest idealny. Ostatecznie jednak większościowo zdecydowali się zostać we Francji. Małżonka kierowcy ujawniła kulisy sugerując, że tragedii można było uniknąć.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE