Robert Burneika - młody, wiek, waga, walki, wymiary, dzieci. Kim jest Hardkorowy Koksu?

2022-06-03 14:04
Robert Burneika - młody, wiek, waga, walki, wymiary, dzieci. Kim jest Hardkorowy Koksu?
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Robert Burneika - młody, wiek, waga, walki, wymiary, dzieci. Kim jest Hardkorowy Koksu?

Kto to jest Robert Burneika? Młode pokolenie może nie znać odpowiedzi na te pytanie, a warto wiedzieć więcej o popularnym kulturyście lubiącym sporty walki. Hardkorowy Koksu to obok Mariusza Pudzianowskiego osoba, która najwięcej czasu spędza na siłowni. Poznajcie go bliżej już teraz!

Spis treści

  1. Robert Burneika - kim jest?
  2. Robert Burneika - wiek
  3. Robert Burneika - waga
  4. Robert Burneika - walki
  5. Robert Burneika - wymiary
  6. Robert Burneika - dzieci
  7. Robert Burneika - żona
  8. Robert Burneika - młody

Robert Burneika - młody, wiek, waga, walki, wymiary, dzieci, to wszystkie kwestie, które najbardziej interesują surfujących po sieci Polaków. Właśnie te słowa pojawiają się obok nazwiska Burneika po wpisaniu go w najpopularniejszą wyszukiwarkę świata. Wiele osób chce także dowiedzieć się czegoś więcej o wybrance serca znanego kulturysty. Żona Roberta Burneiki nie robi wokół siebie wielkiego szumu i dlatego też jest uwielbiana przez internautów. Kim jest Hardkorowy Koksu? Mówimy tu o jednym z tych sportowców, który swoją postawą motywuję młodych do działania i uprawiania czynnej aktywności. Obok Mariusza Pudzianowskiego, to właśnie Robert Burneika zachęca, by nie siedzieć na kanapie, tylko ruszyć swoje mięśnie, bo ruch ma istotne znaczenie w zdrowiu człowieka.

Robert Burneika - kim jest?

Ceniony sportowiec, kulturysta, motywator, zawodnik MMA, Robert Burneika - urodził się 8 lipca 1978 roku w Olicie na Litwie. Wychował się właśnie tam, w kraju, który nosił kiedyś nazwę Litewska Socjalistyczna Republika Radziecka. W dzieciństwie pasjonował się samochodami, a dokładniej ich naprawianiem. Pomagał w tym swojemu ojcu. Mając 21 lat wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozwijał swoją sportową karierę. W 2003 roku odniósł pierwszy duży sukces, jako kulturysta. Zajął drugie miejsce na mistrzostwach NPC Northeastern Tournament of Champions. Na tych samych zawodach, w kolejnych latach odnosił ogromne sukcesy i stał się wręcz główną postacią tego wydarzenia. 27 kwietnia 2012 roku zadebiutował w MMA. Na gali MMA Attack 2 w Katowicach stoczył debiutancką walkę przeciwko Marcinowi Najmanowi. Wygrał poprzez poddanie na skutek ciosów pięściami w 32. sekundzie drugiej rundy.

High League 3: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

Robert Burneika - wiek

Wiek Roberta Burneiki nie jest tajemnicą. Hardkorowy Koksu urodził się 8 lipca 1978 roku, co oznacza, że w 2022 roku będzie świętować 44. urodziny. 

Robert Burneika - waga

Ile waży Robert Burneika? Tak naprawdę jego waga mocno się waha i zależy od momentu kariery. Na tę chwilę waży około 120 kilogramów.

Robert Burneika - walki

Pierwsza walka Roberta Burneiki dostarczyła kibicom ogromnych emocji. 27 kwietnia 2012 roku mierzący 178 centymetrów wzrostu kulturysta zmierzył się z Marcinem Najmanem. Wygrał w 32-sekundzie drugiej rundy poprzez ciosy pięściami. Rok później stoczył walkę z Dawidem Ozdobą i zwyciężył po decyzji sędziów. Jego rywal został zdyskwalifikowany przez sędziego, a powodem było unikanie walki. Emocje sięgnęły zenitu 27 maja 2017 roku. Wtedy Hardkorowy Koksu zmierzył się na KSW 39 z raperem Pawłem Mikołajuwem. Popek wygrał z Burneiką w pierwszej rundzie. 4 czerwca 2022 stoczy czwartą walkę w MMA i tym samym powróci do tego świata po 5 latach przerwy. Na High League 3 zmierzy się z innym kulturystą, Robertem Roburem Orzechowskim. Robert Burneika ma bilans (2-1)

Malik Montana - żona, wzrost, wiek, MMA, dzieci, pochodzenie, zarobki, koncerty

Robert Burneika - wymiary

Jakie ma wymiary Robert Burneika? To podobnie, jak waga zależy od momentu kariery kulturysty. Mówi się, że średnio ma 63 cm w bicepsie, 142 cm w klatce piersiowej, 82 cm w udzie, 57 w łydce, 59 w szyi i 84 cm w pasie.

Robert Burneika - dzieci

Robert Burneika ma dwie córeczki. Pod koniec stycznia 2019 na świat przyszła córeczka Gaja. W lipcu 2020 natomiast wspólnie ze swoją żoną Kają powitał na świecie Maję.

Robert Burneika - żona

W 2003 roku poślubił Katherine, a w 2013 poinformował o wniesieniu sprawy o rozwód. Obecnie tworzy związek z 20-lat młodszą od siebie, Kają Burneiką. Pochodzi ona z Ostrołęki 

Robert Burneika - młody

Jak wyglądał młody Robert Burneika? Szczupły, z włosami i zawsze pewny tego, co chce w życiu robić. Chciał zostać kulturystą, mieć umięśnione ciało i ciężko na to zapracował!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze