Prime MMA 4 - WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 26 listopada 2022?

i

Autor: Prime MMA Prime MMA 4 - WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 26 listopada 2022?

Prime MMA 4 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy i kiedy na Prime MMA 4?

2022-11-23 7:38

Karta walk Prime MMA 4 - kto walczy? Jak wyglądają walki na Prime MMA 4? Czekają nas starcia doskonale znanych gwiazd, które możecie kojarzyć z innych organizacji freak-fightowych. Do klatki powraca Don Kasjo, Zusje, a także Popek, który w ostatnim czasie zmagał się z poważną kontuzją dłoni. Karta walk Prime MMA 4 2022 do sprawdzenia na naszej stronie.

Spis treści

 1. Prime MMA 4 - WALKI, KARTA WALK
 2. Prime MMA 4 - ZAWODNICY
 3. Prime MMA 4 - kiedy jest?

Prime MMA 4 - karta walk, walki i zawodnicy, czyli trzy podstawowe kwestie w temacie kolejnej gali. Kto walczy na Prime MMA 4 2022? Zastanawiacie się, kiedy jest Prime MMA 4Data również wzbudza dużą ciekawość, a dzieje się tak ze względu na elektryzujące zestawienia, jakie przygotowali organizatorzy. Do okrągłej klatki powróci samozwańczy król Albanii, który zmierzy się z innym samozwańczym królem. Przed nami walka Popek vs Don Kasjo, która będzie najgorętszym wydarzeniem wieczoru z Prime MMA. Pomimo, że zawodnicy zmierzą się w mniej efektownej formule bokserskiej, to i tak czekają nas ogromne emocje. Gala uświetniona będzie także starciami gwiazd powracających do klatki i pojedynkami absolutnych debiutantów. Jak wygląda karta walk Prime MMA 4?

Prime MMA 4: DATA, KARTA WALK, BILETY, ZAWODNICY, MIEJSCE. Kiedy jest Prime MMA 4?

Hity poprawiające nastrój jesienią. Dzięki nim twój dzień stanie się lepszy!

Prime MMA 4 - WALKI, KARTA WALK

Karta walk Prime MMA 4 to minimum osiem ekscytujących zestawień, które tworzą najbardziej znane internetowe osobistości. Kibice wielu powrotów się po prostu nie spodziewali! Kto walczy na Prime MMA 4? Jak wygląda karta walk Prime MMA 4? Kompletne zestawienia poznamy już wkrótce, a tymczasem zobaczcie dotychczasowo ogłoszone starcia.

 • Kasjusz Don Kasjo Życiński - Paweł Popek Mikołajuw
 • Karolina Zusje Smogulecka - Esmeralda Godlewska
 • Anna Andrzejewska - Ewa Piątkowska
 • Michał Bagietka Gorzelańczyk - Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak (boks, małe rękawice)
 • Damian Stifler Zduńczyk - Adam Soroko
 • Patryk Robalini Śliwa - Tomek Olejnik
 • Adam Okniński - TBA
 • Konrad Skolim Skolimowski - Emilian Księciunio Bayer
 • Rafał Sportowy Świr Gawron - Piotr Ochroniarz Kałuski
 • Aleksandr Sasha Muzheiko - TBA

Prime MMA 4 - ZAWODNICY

Zawodnicy na Prime MMA 4 mogą was zaskoczyć. Do okrągłej klatki powraca Popek, który od dawna leczy kontuzję kciuka. Samozwańczy król Albanii ostatnio na samym początku pojedynku z Normanem Parke musiał się wycofać. Jego pojedynek z Kasjuszem Życińskim odbędzie się w bardziej bezpiecznej, formule bokserskiej. Na Prime MMA 4 czekają nas również walki kobiet, które także zdecydowały się wrócić do oktagonu. Anna Andrzejewska, mająca na koncie porażkę z Karoliną Brzuszczyńską i wygraną z Kamilą Wybrańczyk zawalczy z najbardziej utytułowaną polską zawodniczką w historii. Pierwszą polską mistrzyni Europy i mistrzyni świata WBC, najbardziej prestiżowej federacji bokserskiej, Ewą Piątkowską. W drugim zestawieniu kobiet Karolina Zusje Smogulecka podejmie się wyzwania pokonania Moniki Esmeraldy Godlewskiej. 

Prime MMA 4 - kiedy jest?

Kiedy jest Prime MMA 4? Data czwartej odsłony gali, której twarzą jest Don Kasjo odbędzie się jeszcze w 2022 roku. Choć wydawało się, że odbędzie się ona na początku 2023, to organizatorzy zrobili internautom sporą niespodziankę. Gala Prime MMA 4 zaplanowana jest na 26 listopada 2022. Wydarzenie odbędzie się w Szczecinie.

Sonda
Kto wygra walkę Don Kasjo - Popek na Prime MMA 4?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE