Prime MMA 4: DATA, KARTA WALK, BILETY, ZAWODNICY, MIEJSCE. Kiedy jest Prime MMA 4?

2022-10-25 10:12
Prime MMA 4: DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY. Kiedy, gdzie i kto walczy na Prime MMA 4?
Autor: Prime MMA Prime MMA 4: DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY. Kiedy, gdzie i kto walczy na Prime MMA 4?

Prime MMA 4 z udziałem popularnych gwiazd, to gwarancja dużych emocji. Kiedy jest Prime MMA 4? Kto walczy na gali? Czy kibice mogą kupować wejściówki? Co wiadomo, jeśli chodzi o Prime MMA 4 na żywo? Wiele pytań, a odpowiedzi podrzucamy w jednym miejscu! Bądźcie gotowi na kolejne wielkie emocje.

Spis treści

 1. Prime MMA 4 -DATA
 2. Prime MMA 4 - WALKI
 3. Prime MMA 4 - ZAWODNICY
 4. Prime MMA 4 - MIEJSCE
 5. Prime MMA 4 - BILETY

Prime MMA 4: DATA, WALKI, ZAWODNICY, MIEJSCE, BILETY, to tradycyjnie pięć kwestii, które najbardziej interesują fanów federacji, której twarzą jest Don Kasjo. Kiedy jest Prime MMA 4? Zastanawiacie się, jakie walki na Prime MMA 4 uświetnią widowisko? Czy bilety na Prime MMA 4 będą dostępne w przystępnych cenach? Mnóstwo pytań a odpowiedzi znajdziecie w jednym miejscu. Niewątpliwie gala Prime MMA 4 na żywo przyciągnie uwagę internautów głównie ze względu na to, jak wygląda karta walk. Kolejny raz organizatorzy postawili na niespodziewane zestawienia, o których nikt nawet nie śnił. Tak było chociażby podczas trzeciej odsłony wydarzenia, w czasie której fani obejrzeli pojedynek Bagietki z Robalinim, czy historyczne starcie w budce telefonicznej. Zapewniamy, że sporo będzie się działo również podczas Prime MMA 4!

Prime MMA 3 - WYNIKI WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Prime MMA 1.10.2022?

Wiktoria wygrała 35 000 PLN w Pomarańczowa czy Niebieska! Tak się cieszyła!

Prime MMA 4 -DATA

Kiedy jest Prime MMA 4Data wydarzenia powinna zostać zapisana w kalendarzu przez największych kibiców walk federacji. Gala Fame MMA 4 odbędzie się 26 listopada 2022. 

Prime MMA 4 - WALKI

Kto walczy na Prime MMA 4? Jakie walki na Prime MMA 4? Zdecydowanie to jedno z najpopularniejszych pytań zadawanych przez internautów, w różnej formie. Walki na Prime MMA 4 wywołają ogromne emocje, co wiedzieliśmy jeszcze przed trzecią odsłoną wydarzenia. Ogłoszono, że do klatki powróci Esmeralda Godlewska. Jej rywalką będzie niezwykła wojowniczka, Karolina Smogulecka, czyli Zusje. Do oktagonu powrócą również ulubieńcy internautów. Paweł Mikołajuw, czyli Popek po kontuzji zmierzy się w boksie z Kasjuszem Życińskim. Oto oficjalna fight card Prime MMA 4:

 • Kasjusz Don Kasjo Życiński - Paweł Popek Mikołajuw
 • Karolina Zusje Smogulecka - Esmeralda Godlewska
 • Anna Andrzejewska - Ewa Piątkowska
 • Michał Bagietka Gorzelańczyk - Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak (boks, małe rękawice)
 • Damian Stifler Zduńczyk - Adam Soroko
 • Patryk Robalini Śliwa - Tomek Olejnik
 • Adam Okniński - TBA
 • Konrad Skolim Skolimowski - Emilian Księciunio Bayer
 • Rafał Sportowy Świr Gawron - Piotr Ochroniarz Kałuski
 • Aleksandr Sasha Muzheiko - TBA

Prime MMA 4 - ZAWODNICY

Zawodnicy na Prime MMA 4 zagwarantują emocje na wysokim poziomie. Kto pojawi się na gali? Absolutnie i bez wątpienia prawdziwym hitem będzie pojedynek Don Kasjo z Popkiem. Panowie skrzyżują rękawice w boksie. W okrągłej klatce pojawi się również Zusje, która przywita w oktagonie MMA Esmeraldę Godlewską. Kolejnych zawodników poznamy już niebawem!

Prime MMA 4 - MIEJSCE

Gdzie odbędzie się Fame MMA 4? Kibice liczą, że gala odbędzie się w Krakowie lub w Trójmieście. Organizatorzy zdecydowali jednak, że gala odbędzie się w Szczecinie!

Prime MMA 4 - BILETY

Bilety na Prime MMA 4 z pewnością rozejdą się w szybkim tempie. Tym bardziej z tego względu, jak wygląda karta walk. Kibice chętnie oglądają walki popularnych gwiazd prosto z trybun. 

Sonda
Kto wygra walkę Don Kasjo - Popek na Prime MMA 4?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze