Popek - KONTUZJA: co się stało? Raper nie zawalczy na Fame MMA 9!

Popek - kontuzja: co się stało? Raper nie zawalczy na Fame MMA 9!
Autor: https://www.instagram.com/popek_oficjalnie/ Popek - kontuzja: co się stało? Raper nie zawalczy na Fame MMA 9!

Popek od wielu tygodni robił formę życia. Wrócił do zdrowego trybu życia, a co więcej po kilka godzin dziennie przebywał na siłowni i sali treningowej. Jego rywalem na Fame MMA 9 miał być Kizo, jednak w wyniku kontuzji tak się jednak nie stanie.

Popek - kontuzja: co się stało? Kibice i miłośnicy muzyki popularnego rapera załamali ręce, gdy polskie media obiegła informacja, że Popek nie zawalczy na Fame MMA 9! Uwielbiamy przez internautów raper miał się zmierzyć z Patrykiem Wozińskim, czyli Kizo z Chillwagonu. Walka wieczoru zaplanowana była na 6 marca, jednak jak przekazał serwis mma.pl, Paweł Mikołajuw nie pojawi się w oktagonie. Popek na Fame MMA 6.03.2021 nie zawalczy w wyniku poważnej kontuzji, która całkowicie wyklucza go z karty walk. Nie wiadomo jeszcze, czy włodarze federacji znajdą w kilka dni nowego rywala dla Kizo.

Fame MMA 9 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 9?

POPEK przed FAME MMA 9: Najpierw BESTIA, później NORMAN PARKE! [Koloseum]

Popek: kontuzja - co się stało?

Będę musiał uważać na Kizo, żeby skrócić dystans, czy ściągnąć walkę do parteru, czy w stójce. W stójce to będzie walka wyrównana, a w parterze wydaje mi się, że mam więcej szans - zapowiadał Popek podczas drugiej konferencji przed Fame MMA 9. Raper nie wiedział wtedy, że nie będzie mógł wyjść do okrągłej klatki. Doznał poważnej kontuzji, która wyklucza go z przygotowań na kilka tygodni, a co najważniejsze z walki z Kizo. W jaki sposób Popek doznał kontuzji? Co się stało Popkowi? Raper doznał wieloodłamowego złamania kości śródręcza. Federacja Fame MMA wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie, w którym trzyma kciuki za szybki powrót do zdrowia artysty:

Niestety, Paweł POPEK Mikołajuw doznał kontuzji - wieloodłamowego złamania kości śródręcza i nie zawalczy na FAME MMA 9 w walce wieczoru z Patrykiem KIZO Wozińskim. W czwartek Popek Monster przejdzie operację. Cała Federacja trzyma za niego kciuki. Popuś, wracaj szybko do zdrowia i do treningów 

- poinformowano w liście do fanów. Popka zastąpi Gabriel Al-Sulwi, znany jako Arab.

Od wczoraj intensywnie szukamy nowego przeciwnika dla Kizo. Dostaliśmy kilkanaście propozycji. Są to bardzo ciekawe zestawienia 🔥 Prowadzimy aktualnie rozmowy z pięcioma potencjalnymi przeciwnikami Patryka. Najpóźniej w czwartek poznacie nowego rywala. Ze względu na fakt, iż sytuacja ta wydarzyła się na 4 dni przed galą, ostateczną decyzję w wyborze przeciwnika jak i warunków dotyczących formuły, zostawiamy Kizo i jego narożnikowi. Będziemy Was informować na bieżąco.

Przestałem się oszukiwać, biegam, skacze, fruwam, tego wcześniej nie robiłem - powiedział zmotywowany Popek na drugiej konferencji przed Fame MMA 9. Jego formę i przemianę podziwiali internauci. Wiele osób twierdziło, że raper jeszcze nigdy nie wyglądał tak dobrze. Raper był faworytem starcia z Kizo.

Fame MMA 9 kiedy i kto walczy?

Fame MMA 9 odbędzie się 6 marca 2021. Pojedynek Popek - Kizo to walka wieczoru, do której ostatecznie nie dojdzie. W karcie walk znalazł się również debiutujący w mieszanych sztukach walki, Sylwester Wardęga. Założyciel Watahy zawalczy z Kacprem Blonskym, który swoją przygodę z Fame MMA rozpoczął od wygranej z Marcinem Dubielem. 

Najnowsze