Polska - Włochy siatkówka 2022: GODZINA. O której godzinie Polska - Włochy? [FINAŁ]

i

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Polska - Włochy siatkówka 2022: GODZINA. O której godzinie Polska - Włochy? [FINAŁ]

Polska - Włochy siatkówka 2022: GODZINA. O której godzinie Polska - Włochy? [FINAŁ]

2022-09-11 19:33

Polska - Włochy w siatkówce mężczyzn 2022 na sam koniec mistrzostw świata! Przed nami wielki finał turnieju i tym samym walka o tytuł najlepszej drużyny globu. Polacy stają przed ogromną szansą dokonania tego po raz trzeci z rzędu. Czy im się uda? Wierzymy, że tak, ale trzeba trzymać kciuki i oglądać mecz Polski online i w TV. O której godzinie Polska - Włochy? Poznajcie godzinę rozpoczęcia i zapamiętajcie je już teraz.

Spis treści

  1. Polska - Włochy siatkówka 2022: godzina

Polska - Włochy siatkówka 2022: godzina meczu jest niemalże idealna, bo nie ma nic lepszego jak kibicowanie biało-czerwonym wieczorową porą. O której godzinie Polska - Włochy? Zastanawiacie się, o której grają siatkarze 2022? Po sześciu emocjonujących spotkaniach z udziałem ekipy Bartosza Kurka czas na rozstrzygnięcie i odpowiedź na kwestię tego, kto zostanie najlepszą drużyną globu. Mecz finałowy Polska Włochy na żywo trzeba oglądać od początku do końca, bo będzie się w nim działo bardzo dużo. Polska w półfinale rozegrała zacięty pojedynek z Brazylią. Dreszczowiec w Katowicach wygrała dopiero po tie-breaku. Włosi natomiast bez większych problemów pokonali Słowenię. Awansowali do finału pokonując Słoweńców do 21, 22 i 21 punktów. Równie łatwo nie pójdzie im z Polakami!

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Polska - Włochy siatkówka 2022: godzina

O której godzinie grają siatkarze? Mecz Polska - Włochy 11 września 2022 rozegrany będzie w katowickim Spodku. Siatkarze wybiegną na kilkunastominutową rozgrzewkę o 20:30. Wtedy też eksperci w studio TVP opowiedzą spotkaniu i przeanalizują naszych rywali. Pierwszy gwizdek w finale MŚ siatkarzy 2022 zaplanowano na godzinę 21:00. Jeśli pojedynek zakończy się po trzech setach, to zwycięzcę mistrzostw świata poznamy około 22:30. W momencie tie-breaku najlepsza drużyna świata wyłoniona będzie dopiero godzinę później.

High League 4 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 17.09.2022?

Sonda
MŚ Siatkówka 2022 - czy Polska wygra i obroni tytuł?