Polska - Argentyna 2022: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy mecz Polska Argentyna?

i

Autor: AP | Dutch Height | MAURICE OF STONE / "Mexico - Poland"/Voetbal International/East News // JUAN MABROMATA/AFP/East News Polska - Argentyna 2022: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy mecz Polska Argentyna?

Polska - Argentyna 2022: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy mecz Polska Argentyna?

2022-11-30 8:39

Kiedy jest mecz Polska - Argentyna? O której godzinie gra Polska? Data i godzina meczu wzbudza ciekawość kibiców, którzy są z naszą reprezentacją na dobre i na złe. Polacy po zaciętych meczach zawalczą o trzy punkty z drużyną, która jeszcze niedawno uważana była za faworyta do mistrzostwa. Zmieniło się to po porażce z Arabią Saudyjską. Jak z Argentyną poradzi sobie Polska? Oglądajcie i kibicujcie Polakom!

Spis treści

  1. Polska - Argentyna 2022: kiedy jest mecz?
  2. Polska - Argentyna 2022: o której godzinie?

Polska - Argentyna 2022: kiedy i o której godzinie? Zastanawiacie się, kiedy mecz Polska Argentyna 2022? Polscy, ale również argentyńscy kibice z niecierpliwością czekają na hitowy pojedynek kończący rywalizację w grupie C. Obie drużyny już w pierwszych spotkaniach skomplikowały sobie sytuację. Polska bezbramkowo zremisowała z Meksykiem, a Argentyna doznała bolesnej i sensacyjnej porażki z Arabią Saudyjską. Eksperci sportowi przed mundialem 2022 prorokowali, że to pomiędzy Polską a Argentyną zostanie wyłoniona najlepsza drużyna, jeśli chodzi o naszą tabelę. Mecz Polska Argentyna 2022 na żywo obejrzą miliony przed telewizorami i niemalże komplet osób na stadionie w Doha. Kiedy gra Polska z Argentyną? Mecz już niedługo i warto zapisać przypomnienie w telefonie.

Mundial Katar 2022 - TABELA, GRUPY, WYNIKI. Jak wyglądają tabele mundialu 2022?

Rzecznik PZPN po meczu Polski z Meksykiem

Polska - Argentyna 2022: kiedy jest mecz?

Kiedy jest mecz Polska - Argentyna 2022? Jaka jest data meczu Polska Argentyna? Terminarz rozgrywek ułożył się dla reprezentacji Polski całkiem nieźle, bo to właśnie z ekipą Leo Messiego i spółki zagramy w ostatniej kolejności. Zgodnie z harmonogramem spotkanie trzeciej kolejki grupy C odbędzie się 30 listopada 2022. Będzie to środa.

Polska - Argentyna 2022: o której godzinie?

Godzina meczu Polska - Argentyna 2022 jest wręcz idealna, bo nie ma nic lepszego niż przeżywanie piłkarskich emocji wieczorową porą. Piłkarze wybiegną na boisko o 19:50, a 10 minut później sędzia gwiździe po raz pierwszy. Wynik meczu Polska - Argentyna poznamy około godziny 22:00.

Mundial 2022 - WYNIKI, DRABINKA, TERMINARZ [DRABINKA PUCHAROWA MUNDIAL 2022]

Sonda
Kto wygra Mundial 2022?