Polska - Anglia 2021: statystyki. WYNIK meczu już przesądzony?

2021-09-06 14:24
Polska - Anglia 2021: statystyki. WYNIK meczu już przesądzony?
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Polska - Anglia 2021: statystyki. WYNIK meczu już przesądzony?

To nie będzie łatwe spotkanie dla reprezentacji Paolo Sousy. W trakcie środowego meczu na Stadionie Narodowym nasza drużyna będzie musiała mocno powalczyć, aby zremisować i zdobyć jeden punkt w tabeli eliminacji Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Czy wynik meczu jest już przesądzony? Jakie są statystyki spotkań Polska - Anglia?

Polska - Anglia 2021, to bardzo ważne spotkanie dla naszej drużyny. Mecze z Trzema Lwami zawsze były traktowane jako te prestiżowe. Każde toczą się zawsze o wysoką stawkę. Dwunastokrotnie obydwa zespoły zmierzyły się w eliminacjach Mistrzostw Świata, czterokrotnie w Mistrzostwach Europy i raz na mundialu. Biało-czerwoni wygrali z piłkarzami z wysp tylko jeden raz. Najwięcej razy z Anglikami mierzył się Andrzej Strejlau, który prowadził naszą drużynę przeciwko Trzem Lwom pięciokrotnie. Ostatni raz Polska i Anglia zmierzyły się 31 marca 2021 roku na Wembley. Przegraliśmy wtedy 2:1.

Eliminacje MŚ 2022 - POLSKA GRUPA, WYNIKI, TERMINARZ, TABELA, MECZE

Jan Tomaszewski GORZKO o kadrze. Sousę chwali tylko za jedno | Futbologia

Polska - Anglia 2021. STATYSTYKI

Do tej pory Polska z Anglią wygrała tylko jeden raz. Historyczne zwycięstwo miało miejsce na Stadionie Śląskim w Chorzowie w 1973 roku. W trakcie eliminacji do Mistrzostw Świata 1974 wygraliśmy z drużyną z wysp 2:0. Bramki strzelili wtedy Robert Gadocha i Włodzimierz Lubański. Anglicy trzykrotnie wygrywali przewagą trzech goli. Z 20 rozegranych spotkań dwunastokrotnie odnosiliśmy porażki, a siedmiokrotnie remisowaliśmy. Bilans bramek przed ważnym meczem, który zostanie rozegrany w środę, 8 września 2021 roku, nie jest niestety zbyt dobry dla biało-czerwonych.

Mistrzostwa Europy siatkówka 2021 - GRUPY, WYNIKI, TERMINARZ, MECZE

Wynik meczu Polska - Anglia na Stadionie Narodowym w Warszawie zdaje się być przesądzony. Bilans bramek to 12:32 dla naszych rywali. Nie jest to optymistyczna informacja przed spotkanie w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.

Sonda
Polska - Anglia. Jaki będzie wynik meczu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze