Piotr Pająk - MMA, wiek, wzrost, Fame MMA, walki, Instagram

2020-11-21 20:00 Ewelina Kulasza
Piotr Pająk
Autor: Screen z YouTube/FAME MMA Piotr Pająk

Kim jest Piotr Pająk, który podczas Fame MMA 8 zadebiutuje w oktagonie? To on zmierzy się w formule K-1 z Alanem Kwiecińskim i pokaże na co go stać! Najważniejsze informacje na temat zawodnika, takie jak wiek, wzrost, walki i nie tylko, znajdziecie na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Piotr Pająk - wiek
  2. Piotr Pająk - wzrost
  3. Piotr Pająk - waga
  4. Piotr Pająk - walki
  5. Piotr Pająk - Fame MMA
  6. Piotr Pająk - MMA
  7. Piotr Pająk - Instagram

Piotr Pająk - kim jest zawodnik? Informacji takich jak wiek, wzrost, walki i nie tylko, szukacie w internecie na jego temat. Otóż Piotr Pająk to sportowiec, który pochodzi z Bielska-Białej. Ma również brata bliźniaka, z którym w 2011 roku wyjechał do Tajlandii i od tamtej pory nie tylko pasjonuje się podróżami, ale również walkami. Nie tylko lata po świecie, ale również praktykuje nowe sztuki walki. Zdobył purpurowy pas w brazylijskim jiu-jitsu, czarny pas w kick boxingu, pięć mistrzowskich pucharów, a także ponad 30 medali. Pająk znany jest także z prowadzenia na YouTube swojego kanału o nazwie Podróże Wojownika. To właśnie w tamtym miejscu sukcesywnie dokumentuje swoje wyjazdy, które wielokrotnie związane są ze światem MMA. Co ciekawe, sportowiec zwiedził blisko 60 krajów i jak można się domyślać, na tym nie zaprzestanie. 

Co musicie o nim jeszcze wiedzieć? Sprawdźcie poniżej.

Piotr Pająk - wiek

Ile lat ma Piotr Pająk? Odpowiedzi na to pytanie, szuka sporo osób. Na ten moment w sieci nie można znaleźć informacji, kiedy urodził się zawodnik. 

Piotr Pająk - wzrost

Jakiego wzrostu jest Piotr Pająk? Otóż zawodnik mierzy 176 cm wzrostu.

Piotr Pająk - waga

Ile waży Piotr Pająk? Jak się okazuje jego waga wynosi 81 kg.

Piotr Pająk - walki

Piotr Pająk trenuje sztuki walki już od ponad 10 lat. Na swoim koncie ma ponad 100 walk, a także cenne tytuły. Zdobył między innymi purpurowy pas w brazylijskim jiu-jitsu, który otrzymał prosto od Rogera Gracie, z legendarnego rodu Gracie.

Piotr Pająk - Fame MMA

Piotr Pająk pojawi się w oktagonie podczas ósmej edycji Fame MMA już 21 listopada 2020 roku. Zawodnik zmierzy się z Alanem Kwiecińskim w formule K-1. Walką wieczoru będzie pojedynek Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem, czyli dwóch popularnych youtuberów.

Piotr Pająk - MMA

Piotr Pająk ma na swoim koncie tytuł mistrza świata WFMC MMA

Piotr Pająk - Instagram

Zawodnika możecie znaleźć na Instagramie pod nazwą @podroze_wojownika_youtube.

PUDZIANOWSKI kontra POPEK na FAME MMA? Jest DEKLARACJA [Arena Koloseum #6]
Najnowsze