Alan Kwieciński

i

Autor: Screen z YouTube/FAME MMA Alan Kwieciński

Alan Kwieciński - wiek, wzrost, Warsaw Shore, MMA, Fame MMA, osiągnięcia, Instagram

2022-02-05 19:07

Kim jest Alan Kwieciński? Czym się zajmuje na co dzień? Z pewnością większość osób kojarzy go z rozrywkowego programu Warsaw Shore. Jakie ma osiągnięcia? Ile ma lat i jakiego jest wzrostu? Najważniejsze informacje o zawodniku, poznacie w artykule poniżej.

Spis treści

  1. Alan Kwieciński - wiek
  2. Alan Kwieciński - wzrost
  3. Alan Kwieciński - MMA
  4. Alan Kwieciński - Fame MMA
  5. Alan Kwieciński - osiągnięcia
  6. Alan Kwieciński - Instagram

Alan Kwieciński - kim jest? O najważniejszych informacjach, takich jak wiek, wzrost, osiągnięcia i inne, dowiecie się czytając ten artykuł. Alan Kwieciński to nie tylko sportowiec, który pochodzi z Olsztyna, ale także osobowość medialna. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza udziałowi w rozrywkowym programie Warsaw Shore, gdzie pojawił się w sumie w sześciu sezonach. Dodatkowo widzowie mogli gościnnie oglądać go w reality show Ex na plaży, a także w kilku teledyskach disco polo. Ponadto gwiazdor Warsaw Shore miał swój mały epizod w filmie Patryka Vegi - Kobiety mafii. Odejście z imprezowej ekipy skutkowało tym, że Kwieciński w całości poświęcił się swojej pasji, jaką jest sport. Publiczność mogła oglądać go w walkach MMA, a także w 2020 roku na gali Fame MMA, gdzie miał swój debiut. Co musicie o nim jeszcze wiedzieć? Sprawdźcie poniżej.

Sonda
Fame MMA - czy brakowałoby ci tego wydarzenia?

Alan Kwieciński - wiek

Ile lat ma Alan Kwieciński? To ciekawi wielu z was. Otóż Alanik urodził się 26 lipca 1992 roku, a więc w 2021 roku będzie świętować swoje 29. urodziny.

Alan Kwieciński - wzrost

Jakiego wzrostu jest Alan Kwieciński? Sportowiec mierzy 181 cm.

Alan Kwieciński - MMA

Alan Kwieciński ma spore doświadczenie sportowe. Walczył między innymi w MMA i kickboxingu, a także bił się dla cenionych organizacji, takich jak King of Kings czy też Fight Exclusive Night.

Alan Kwieciński - Fame MMA

Alan Kwieciński ma na swoim koncie walki w federacji Fame MMA. Jego debiut miał miejsce podczas 6. edycji gali, gdzie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Niestety mocno rozczarował publiczność, gdyż będąc faworytem, przegrał walkę z przeciwnikiem. Na Fame MMA 8 zmierzył się z Piotrem Pająkiem w formule K-1. Stawką tej walki był pas, który powędrował w ręce Alana. Podczas Fame MMA 10 nastąpił rewanż i tutaj zwycięzcą okazał się Pająk. Teraz zobaczymy Alana Kwiecińskiego na gali High League 2, gdzie zmierzy się w sobotę 5 lutego z Denisem Załęckim.

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

Alan Kwieciński - osiągnięcia

Alan Kwieciński ma na swoim koncie różne osiągnięcia. Jednym z nich jest wygrana walka z Rogerem Garbaczewskim na gali Armia Fight Night 5 w Łomży. Starcie odbyło się w formule K-1, a sędziowie po trzech rundach zdecydowali, że Alan wygrał jednogłośnie na punkty.

Alan Kwieciński - Instagram

Alan Kwieciński jest aktywny na Instagramie. Jego konto obserwuje ponad 233 tys. osób i ta liczba wciąż rośnie! Znajdziecie go pod nazwą @alan.kwiecinski92.