Niemcy - Szkocja: MECZ OTWARCIA EURO 2024 na żywo. Kiedy, o której i gdzie oglądać?

i

Autor: Grzegorz Wajda/REPORTER/EAST NEWS Niemcy - Szkocja: MECZ OTWARCIA EURO 2024 na żywo. Kiedy, o której i gdzie oglądać?

PIERWSZY MECZ NA EURO 2024

Niemcy - Szkocja: MECZ OTWARCIA EURO 2024 na żywo. Kiedy, o której i gdzie oglądać?

2024-06-14 8:25

Mecz otwarcia Euro 2024 Niemcy - Szkocja na żywo trzeba oglądać od samego początku. Reprezentacja gości zamierza sprawić niespodziankę urywając punkty gospodarzom. Ma to na realne szanse! Szkocja, biorąc pod uwagę historię spotkań, wie, jak grać z reprezentacją Niemiec. Tym bardziej teraz, gdy Juliana Nagelsmanna nie imponują formą. Kiedy jest mecz Niemcy Szkocja? O której godzinie otwarcie Euro 2024? Gdzie oglądać Niemcy vs Szkocja online i w TV? Odpowiedzi na te i inne pytania do sprawdzenia na naszej stronie.

Spis treści

  1. Niemcy - Szkocja: MECZ OTWARCIA EURO 2024 na żywo

Niemcy - Szkocja: MECZ OTWARCIA EURO 2024 na żywo będzie ekscytującym momentem, nie tylko dla lokalnych kibiców. Tak naprawdę dla fanów z całej Europy, ponieważ od tego spotkania do połowy lipca będziemy emocjonować się grą najlepszych piłkarzy Starego Kontynentu. Mecz Niemcy Szkocja na żywo odbędzie się na stadionie w Monachium i biorąc pod uwagę historię spotkań pomiędzy tymi drużynami można liczyć na zaskakujące momenty. Reprezentacja gości od zawsze sprawiała problem naszym zachodnim na mapie sąsiadom. Niemcy ledwo z nimi wygrywali w 2003, 2014 i 2015 roku. Ciężko też szło im w ostatnich meczach towarzyskich, nie zapominając o tym, że przegrali z reprezentacją Polski za czasów Fernando Santosa. Niedawno natomiast zremisowali bezbramkowo z Ukrainą i w ostatnich minutach wygrali z Grecją.

Wyniki GRUPA A Euro 2024 - TABELA i PUNKTY. Grupa Niemiec, Szwajcarii, Szkocji i Węgier

Euro Niemcy 2024 - TABELA, GRUPY, WYNIKI. Jak wyglądają tabele Euro 2024?

Mieczysław Golba mówi o "habemus papam" pod hotelem kadry | Euro Express

Niemcy - Szkocja: MECZ OTWARCIA EURO 2024 na żywo

Otwarcie Euro 2024 uświetni włoskie trio producenckie, które stworzyło oficjalny hymn imprezy. Grupa Meduza wspólnie z OneRepublic i Leony wykonają piosenkę zatytułowaną Fire. Całość uświetni imponująca oprawa, tańce i wszechobecna radość. Punktualnie o godzinie 21:00 usłyszymy pierwszy gwizdek i oficjalnie mistrzostwa Europy się rozpoczną. Transmisja meczu Niemcy Szkocja online pokazana będzie na oficjalnej stronie internetowej TVP Sport. Transmisja w telewizji natomiast od 20:30 w TVP 1. Warto dodać, że transmisja Niemcy Szkocja w TVP Sport, a tak naprawdę analiza ekspertów w studio, zacznie się o 18:15. Spotkanie skomentuje duet Mateusz Borek i Robert Podoliński.

Mecze Polski na Euro 2024 - kiedy, o której godzinie i z kim gramy? [KALENDARZ]

Niemcy jako gospodarz Euro 2024 będą chcieli udowodnić wyższość już w pierwszym meczu. Zdaniem wielu kibiców, to właśnie ta drużyna ma największe szanse na ostateczne zwycięstwo turnieju. Ostatnie lata jednak na to nie wskazują. W czasie ostatnich mistrzostw Niemcy mieli problem z wyjściem z grupy i później przegrali z Anglikami w 1/8 fazy pucharowej. Szkoci natomiast trzy lata temu zdobyli zaledwie jeden punkt i to z Anglikami. Wiedzą jednak, jak grać z Niemcami i zamierzają sprawić niespodziankę w meczu otwarcia.