Mortalcio - Genzie, wiek, wzrost, Fame MMA, piosenki, sklep, rodzice, dziewczyna, Instagram

2021-11-22 11:16
mortalcio
Autor: Screen z YouTube/ MORTALCIO

Kim jest Mortalcio? To zastanawia wiele osób, które dowiedziały się, że chłopak pojawił się w oktagonie Fame MMA 9 oraz dołączył do nowego internetowego projektu Genzie. Ile ma lat? Jakiego jest wzrostu? Jak naprawdę nazywa się Mortalcio? Najważniejsze informacje na temat youtubera, znajdziecie w poniższym artykule.

Mortalcio - Genzie, wiek, wzrost, Fame MMA, piosenki, sklep, rodzice, dziewczyna, Instagram. Zastanawiacie się kim jest Mortalcio? Otóż to nikt inny, jak Patryk Baran, który dał się poznać wszystkim w oktagonie Fame MMA. Chłopak jest youtuberem i prężnie działa w sieci. Jego kanał subskrybuje ponad pół miliona osób, a materiały wideo które zamieszczał zdobywały ogromne wyświetlenia. Mortalcio tworzył przez jakiś czas content dla młodszej widowni, a w jego twórczością były między innymi przeróżne wyzwania i filmiki o charakterze rozrywkowym. Oprócz tego Mortalcio poszedł jakiś czas temu w muzykę. Na swoim koncie ma kawałki takie jak: Łezka, Serce w bliznach czy też numer Terapia, który na samym YouTube notuje blisko 3 miliony odsłon! Co jeszcze musicie o nim wiedzieć? Poznajcie Patryka bliżej.

SZEF FAME MMA odpowiada WARDĘDZE! To było NIEWŁAŚCIWE [Koloseum]

Mortalcio - wiek

Ile lat ma Mortalcio? Chłopak urodził się dokładnie 23 lipca 1999 roku, więc jak łatwo można obliczyć skończył 22 lata.

Mortalcio - wzrost

Jakiego wzrostu jest Mortalcio? Youtuber mierzy około 180 cm wzrostu.

Mortalcio - Fame MMA

Mortalcio ma na swoim koncie debiut podczas 8. odsłony gali Fame MMA, która odbyła się 21 listopada 2020 roku. Youtuber zmierzył się wtedy w oktagonie z Mariuszem 'Hejterem' Słońskim i wygrał przez poddanie. Następnie pojawił się w klatce, podczas Fame MMA 9, dokładnie 6 marca 2021 roku. Mortalcio wskoczył na miejsce Sashy, czyli Aleksandra Muzheiko, który miał walczyć z Krychą czyli Krystianem Wilczakiem. Krycha znokautował przeciwnika w drugiej rundzie.

Mortalcio - Genzie

Patryk Baran, znany wszystkim jako Mortalcio dołączył do nowego projektu Friza, czyli do Genzie. Co ciekawe, youtuber zamieszkał w luksusowej willi wartej ponad 7 milionów złotych razem z innymi twórcami - Faustyną Fugińską, Hanią Puchacką, Bartkiem Kubickim oraz ze swoją dziewczyną Wiktorią Bochnak.

Mortalcio - rodzice

Mortalcio od 2009 roku mieszkał w Anglii, ponieważ jego rodzice wyjechali tam do pracy. Youtuber, gdy tylko miał taką możliwość wrócił do Polski, a rozłąka z rodzicami była ciężka, ponieważ jest jedynakiem, a w dodatku ma z nimi bardzo dobry kontakt.

Mortalcio - dziewczyna

Czy Mortalcio ma dziewczynę? Tak, serce Patryka jest już od dawna zajęte. Jego dziewczyną jest Wiktoria Bochnak, która jest influencerką, youtuberką i tiktokerką.

Mortalcio - Instagram

Czy Mortalcio ma Instagrama? Tak znajdziecie go bez problemu pod nazwą @mortalcioyt.

Sonda
Genzie - czy podoba Ci się nowa grupa youtuberów?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze