Mecze Polski 2020 - NOWE DATY znane? Kiedy, gdzie i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

2020-06-06 19:28 RW
Mecze Polski 2020 - kiedy, gdzie i z kim zagra Polska? [KALENDARZ, TERMINARZ]
Autor: Rafal Oleksiewicz/REPORTER / EAST NEWS Mecze Polski 2020 - kiedy, gdzie i z kim zagra Polska? [KALENDARZ, TERMINARZ]

Mecze Polski 2020, to przede wszystkim spotkania towarzyskie, Euro 2020 i start Ligi Narodów. Niestety, w wyniku pandemii koronawirusa plany związane z rozgrywkami musiały ulec zmianie. Czy znane są nowe daty meczów reprezentacji Polski? Przekonajcie się i poznajcie najnowsze szczegóły - na ESKA.pl!

Mecze Polski 2020 - kiedy, gdzie i z kim gra Polska? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o mecze Polski 2020? Terminarz podrzucamy w tym miejscu, a to wszystko, z myślą o kibicach stęsknionych spotkań narodowej reprezentacji. 10 czerwca mieliśmy celebrować rozpoczęcie Mistrzostw Europy, jednak w wyniku pandemii koronawirusa wydarzenie zostało przesunięte na przyszły rok. Przypomnijmy, że Polska na Euro zagra z Hiszpanią i Szwecją, a także ze zwycięzcą ścieżki B barażów Ligi Narodów. Jeszcze nie wiadomo, co to będzie za zespół. W związku z tym, że poszczególne ligi tj. Bundesliga, czy nasza krajowa Ekstraklasa, wróciła do rozgrywania meczów, pojawia się pytanie, kiedy mecze reprezentacji? Odpowiedź na tę kwestię nie jest takie oczywiste, choć FIFA ma pomysł na kalendarz rozgrywek.

Artur Wichniarek: Lewandowski jest lepszy od Ronaldo!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mecze Polski 2020 - kiedy, gdzie i z kim gra Polska?

Mecze Polski 2020, jeszcze w styczniu i lutym, to pojedynek towarzyski z Finlandią, Ukrainą, Rosją i Islandią. To wszystko w celu przygotowania do Mistrzostw Europy 2020. Tymczasem w wyniku pandemii koronawirusa wszystkie spotkania zostały odwołane. Poinformujemy Was o najnowszych szczegółach. 

Polska w Lidze Narodów ma zagrać z Holandią, Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną. Na tę chwilę zgodnie z planem pierwsze spotkania w ramach Ligi Narodów mają odbyć się 3 września. Całe rozgrywki mają potrwać do 6 czerwca 2021. Oczywiście taki scenariusz nie jest możliwy, ponieważ wówczas odbywa się Euro 2020 (2021). Brytyjskie media, a dokładniej serwis Mirros, spekuluje, że Liga Narodów może być odwołana. Powodem tej decyzji fakt, że Europejska Federacja Piłkarska nie znajdzie miejsca w kalendarzu na dwa wielkie finały imprez w 2021 roku.

Najnowsze