Polska - Serbia siatkarki 2022 - kiedy i o której? Kiedy grają siatkarki ćwierćfinał MŚ?

i

Autor: Piotr Matusewicz/East News Polska - Serbia siatkarki 2022 - kiedy i o której? Kiedy grają siatkarki ćwierćfinał MŚ?

Mecz siatkówki Polska - Serbia 2022 - kiedy i o której? Kiedy grają siatkarki ćwierćfinał MŚ?

2022-10-11 8:45

Mecz Polska - Serbia odbędzie się po raz drugi, w czasie trwających mistrzostw świata siatkarek 2022. Teraz jednak stawka i waga spotkania jest dużo wyższa niż miało to miejsce w przypadku pierwszego pojedynku. Panie mierzą się bowiem o półfinał turnieju! Kiedy jest mecz Polska - Serbia? O której godzinie początek? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Polska - Serbia siatkarki 2022 - kiedy?
  2. Polska - Serbia siatkarki 2022 - o której godzinie?
  3. Polskie siatkarki - szanse na wygraną.

Polska - Serbia siatkarki 2022 - kiedy i o której godzinie? Zastanawiacie się, kiedy grają polskie siatkarki na mistrzostwach świata? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o mecze polskich siatkarek MŚ 2022? Kibice nie przegapią tego hitowego spotkania i będą trzymać kciuki za to, by Polki sprawiły ogromną niespodziankę na tym turnieju. Zadanie nie jest łatwe, bo na drodze do półfinałów staną niepokonane do tej pory siatkarki reprezentacji Serbii. Do zera wygrały one aż osiem z dziewięciu meczów. Ten wynik stawia je w roli zdecydowanych faworytek. Polki miały okazję mierzyć się z Serbkami na początku drugiej fazy grupowej. Podopieczne Stefano Lavariniego przegrały 24:26, 22:25, 18:25. Zadanie będzie jeszcze trudniejsze, bo rywalki biało-czerwonych bronią tytuł. Przegrany odpada z mistrzostw! Mecz Polska Serbia online i TV obejrzycie na ogólnodostępnym kanale.

Eliminacje Euro 2024: GRUPY, TABELA. Kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

DUBIEL vs TROMBA [FAME MMA 16] | ESKA XD - Radio Eska #59

Polska - Serbia siatkarki 2022 - kiedy?

Ćwierćfinały MŚ siatkarek 2022 odbywają się 11 października w Apeldoorn i Gliwicach. Polki rozegrają mecz na swoim terenie już 11 października. W tym samym czasie odbędzie się pojedynek Turczynek z Amerykankami. 

Polska - Serbia siatkarki 2022 - o której godzinie?

O której godzinie mecz Polska - Serbia? Na żywo transmisja przeprowadzona będzie na antenie TVP 1, TVP Sport, oraz w tvpsport.pl. Początek transmisji o 19:50, ale sam mecz odbędzie się o 20:30. Mecz skomentują: Jacek Laskowski, Natalia Bamber-Laskowska.

Sonda
Polska - Serbia: kto wygra na MŚ siatkarek 2022?

Polskie siatkarki - szanse na wygraną.

Posłuchaj podcastu Super SPORT.

Listen to "Jak Polacy z nimi PRZEGRAJĄ, będzie WSTYD! Michniewicz po losowaniu pękał ze śmiechu." on Spreaker.