Martyn Ford: WAGA, WZROST, WIEK, WALKI, INSTA. Kim jest Martyn Ford?

2019-12-07 20:16 RW
Martyn Ford: WAGA, WZROST, WIEK, WALKI, INSTA. Kim jest Martyn Ford?
Autor: screen z Instagrama: https://www.instagram.com/martynfordofficial/ Martyn Ford: WAGA, WZROST, WIEK, WALKI, INSTA. Kim jest Martyn Ford?

Martyn Ford budzi zachwyt fanów w całej Europie. Olbrzym z Wielkiej Brytanii wkrótce ma zadebiutować w okrągłej klatce, podczas jednej z walk MMA. Wiele wskazuje na to, że będzie to jedno z najgłośniejszych wydarzeń w historii mieszanych sztuk walk. Kim jest Martyn Ford? Waga, wzrost, wiek, a oprócz tego całą karierę - przybliżamy na ESKA.pl!

Martyn Ford: waga, wzrost, wiek, to trzy podstawowe kwestie, które najbardziej interesują polskich internautów. Jeśli chodzi o tego zawodnika, który nazywany jest potomkiem komiksowego Hulka, ważny jest również pomiar ciała, historia walk i cały jego życiorys. Jaką osobą jest Martyn Ford? Kim jest olbrzym wzbudzający postrach? Poznajcie go bliżej i dokładniej na ESKA.pl. Martyn Ford w Polsce stał się bardzo popularny. Od długiego czasu mówi się, że będzie walczyć dla federacji KSW. Kibice typowali, że rywalem brytyjskiego wojownika mógłby być Mariusz Pudzianowski, dla którego byłoby to duże wyzwanie. Jak będzie ostatecznie? Fani mają nadzieję, że wszystko będzie jasne, podczas KSW 52 w Gliwicach już 7 grudnia 2019. Nowy zawodnik federacji jest jednym z gości specjalnych gali. Walki Martyna Forda byłyby bardzo popularne. O tym, że chce on dołączyć do elity walczącej w MMA rozpisywały się media na całym świecie.

Martyn Ford - WAGA

Ile waży Martyn Ford? Zawodnik wniósł na wagę 145 kilogramów, więc zdecydowanie jest faworytem w walkach w parterze. 

Martyn Ford - WZROST

Wzrost Martyna Forda również powoduje zachwyt. Wydawać się może, że sportowiec ma ponad 210-220 centymetrów. Tymczasem mierzy równo 203 centymetry wzrostu.

Martyn Ford - WIEK

Ile lat ma Martyn Ford? Urodził się 26 maja 1982 roku, więc w 2019 roku obchodził 37. urodziny. Niektórzy twierdzą, że to już za późno na uprawianie sportów walki. Tym bardziej biorąc pod uwagę masę ciała Brytyjczyka. Internauci uważąją, że zawodnik będzie miał problem z kondycją. 

Martyn Ford - walki

Walki Martyna Forda zrobią furorę w całej Europie. Olbrzym z Wielkiej Brytanii zadebiutuje w oktagonie, więc nie znamy jego realnych umiejętności. Do tej pory był właścicielem siłowni, modelem i trenerem fitness.

Martyn Ford - kim jest?

Kim jest Martyn Ford? Marzył o tym, by zawodowo grać w krykieta. Życie napisało jednak inny scenariusz i ostatecznie został kulturystą. Podjął taką decyzję po tym, gdy ciężko zachorował. Martyn Ford urodził się 26 maja 1982 roku w Wielkiej Brytanii. Obecnie jest trenerem oraz kulturystą. W Birmingham otworzył sieć siłowni, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Potomek Hulka, jak mawiają na Martyna internauci, jest również gwiazdą kina. Wielu reżyserów pokusiło się o to, by zaprosić Forda na plan zdjęciowy. Ma na swoim koncie udział w filmie: Undisputed IV, Pan Wypadek, czy Kingsman: Złoty Krąg. Martyn Ford wziął ślub z Sachą Stacey. Razem wychowują dwie córki Imogen i Wynter.

Najnowsze