Łukasz Lukas TV Wdowiak, Sebastian Bunio, Kamil Kossakowski: WYNIK walki na High League

2021-08-28 21:45
Łukasz Lukas TV Wdowiak, Sebastian Bunio, Kamil Kossakowski: WYNIK walki na High League
Autor: High League Łukasz Lukas TV Wdowiak, Sebastian Bunio, Kamil Kossakowski: WYNIK walki na High League

Wynik walki na High League 28 sierpnia pomiędzy Lukasem TV, Buniem i Kossakowskim elektryzuje internautów. Kto wygrał na High League? Kto okazał się najlepszy? Przekonajcie się i poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Lukas TV, Bunio, Kossakowski - WYNIK walki 28.08.2021
  2. High League 2021 - wywiad

Łukasz Lukas TV Wdowiak, Sebastian Bunio Szabunio, Kamil Kossakowski: WYNIK walki na High League 28 sierpnia. Dla Malika Montany dwaj zawodnicy w klatce to jednak za mało! Do rozpiski High League dołączono pojedynek trzech, każdy na każdego! Lukas TV to jeden z najpopularniejszych pranskterów. Bunio i Kossakowski słyną z aktywności w serwisie TikTok. Z tej trójki najpopularniejszy jest Łukasz Wdowiak. Nowy zawodnik organizacji Malika Montany to najpopularniejszy prankster w Polsce. Pochodzi on z okolic Lublina. Nagrywa filmy z ukrytej kamery, w których zdarza mu się wyjść na miasto w szlafroku, podrywać dziewczyny jak Johnny Bravo czy wcielać w postaci dresiarza i rolnika, którym jest na co dzień. Lukas TV filmy umieszcza na YouTubie, gdzie obserwuje go prawie milion subskrybentów. W najpopularniejszym materiale udawał, że zapomniał spodni. Zyskało to ponad osiem milionów wyświetleń. Wszystkie wideo jego autorstwa zebrały prawie 200 milionów odsłon! Poza tym nagrywał on filmiki z najsłynniejszymi twórcami w Polsce.

Smolasty z koncertem w ESKA Live. Zobaczcie pierwsze zakulisowe materiały

Lukas TV, Bunio, Kossakowski - WYNIK walki 28.08.2021

Wynik walki Lukas TV vs Bunio vs Kossakowski 28 sierpnia 2021 poznacie w tym miejscu. To pierwsze w historii starcie pomiędzy trzema zawodnikami na zasadach każdy na każdego. W tym miejscu dowiecie się również, jak wyglądało starcie i kto lepiej radził sobie w okrągłej klatce.

I runda walki: Łukasz "Lukas TV" Wdowiak vs Sebastian "Bunio" Szabunio vs Kamil Kossakowski

Walka rozpoczęła się od ataku Bunia i Lukasa TV na Kamila Kossakowskiego. Dwóch na jednego. Bronił się Kossakowski przypadkowo uderzył Lukasa TV ten padł i walka przeniosła się do parteru. Wytrwał ostre ataki dwóch na jednego, Kossakowski!

II runda walki: Łukasz "Lukas TV" Wdowiak vs Sebastian "Bunio" Szabunio vs Kamil Kossakowski

Druga runda ponownie zaczęła się od ataków dwóch na jednego. Gwizdy w Ergo Arenie, że panowie starają się za wszelką cenę wyeliminować Kossakowskiego. Walka zakontraktowana 1vs1vs1 a tymczasem oglądaliśmy pojedynek 2vs1. Sędziowie ponieśli walkę do stójki i próbował wykorzystać to Kossakowski. Ruszył na Bunia i trafił go prawym ciosem. Sędzia przerywa pojedynek po kilku kolanach w głowę Kossakowskiego i odpada on z pojedynku.

Teraz czas na starcie Bunio vs Lukas TV. Ruszył do ataku Wdowiak, powalił przeciwnika i druga runda zakończyła się w parterze.

III runda walki: Łukasz "Lukas TV" Wdowiak vs Sebastian "Bunio" Szabunio vs Kamil Kossakowski

Od początku trzeciej rundy próbował obalić swojego rywala Lukas TV. Bunio jednak mocno utrzymywał się na nogach. Walka przez większość czasu była w klinczu. Panowie mocno zmęczeni. Minutę przed końcem pojedynku Bunio próbował uderzyć w głowę rywala, ale przestrzelił. 50 sekund do końca, Lukas TV powalił swojego rywala, był na dosiadzie i konsekwentnie, ale lekko obijał głowę rywala. 15 sekund przed końcem pojedynku sędzia przerwał pojedynek.

High League 2021 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [LISTA]

High League 2021 - wywiad

  • Lukas TV: - Kurna, normalnie. Dobrze był przygotowany chłop. Mnie wkurzył tym swoim zachowaniem na konfie. Nie lubię cwaniakowania i wywyższania się. Było mi obojętne, co będzie dalej. Czuję, że wygrana jest wygrana.
  • Kamil Kossakowski: - Dziękuję wam, bo dzięki wam wiem, że wygrałem. Mega dziękuję za wsparcie. Dla mnie to było frajerstwo. Prawie jednego znokautowałem. To dzięki wam, dziękuję wam wszystkim! Podjąłem walkę 8 dni temu, dałem z siebie wszystko. Było ich dwóch. Trudno.
  • Malik Montana: - Za to jaką formę pokazałeś, masz do wyboru z kim walczysz na drugiej edycji, mordo.
  • Bunio: - Planowałem od razu ruszyć na Kamila, bo kozaczył w hotelu. Kłamał, że trenuje kilka dni, a trenował kilka dni. Co kozaczysz Kamil?
Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś zawalczyć na High League?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze