KSW 61 - KOLEJNOŚĆ WALK: kto, kiedy walczy? O której godzinie walka Pudzian - Juras?

2021-06-05 13:13
KSW 61 - KOLEJNOŚĆ WALK: kto, kiedy walczy? O której godzinie walka Pudzian - Juras?
Autor: Karolina Misztal/REPORTER / EAST NEWS KSW 61 - KOLEJNOŚĆ WALK: kto, kiedy walczy? O której godzinie walka Pudzian - Juras?

Kolejność walk na KSW 61 ciekawi kibiców, którzy czekają na poszczególne pojedynki. Kto, kiedy walczy na KSW 61? Jak wygląda karta walk? O której walka Pudzian - Juras? Przekonajcie się i poznajcie garść szczegółów już teraz.

Spis treści

 1. KSW 61 - KOLEJNOŚĆ WALK: kto, kiedy walczy?
 2. KSW 61: Pudzianowski - Jurkowski GODZINA

KSW 61 - KOLEJNOŚĆ WALK: kto, kiedy walczy? Jak wygląda godzinowa rozpiska KSW 61? Zastanawiacie się, o której godzinie walka Pudzian - Juras?Niewątpliwie największą uwagę przyciąga ostatnia walka na KSW 61. W walce wieczoru gali fani zobaczą starcie dwóch legend organizacji KSW. Najsilniejszy człowiek na Ziemi, Mariusz Pudzianowski zmierzy się ze zwycięzcą pierwszego turnieju KSW oraz najsłynniejszym głosem polskiego MMA, Łukaszem Jurasem Jurkowskim. Po 18 miesiącach od ostatniej gali KSW w hali, polska organizacja wraca na duże obiekty! Co ważne na trybuny wracają kibice.  5 czerwca fani będą mogli znów cieszyć się z wielkich emocji i oglądać na żywo swoich ulubionych zawodników. KSW 61 odbędzie się w Ergo Arenie i będzie to już dziewiąte wydarzenie organizowane właśnie w trójmiejskim obiekcie.

KSW 61 - KARTA WALK, GODZINY, WALKI, ZAWODNICY. Kto i kiedy walczy na KSW 61?

Ulubione piosenki polskich piłkarzy. Tego słucha Milik, Krychowiak i Lewandowski!
Sonda
Kto wygra walkę Mariusz Pudzianowski - Łukasz Jurkowski?

KSW 61 - KOLEJNOŚĆ WALK: kto, kiedy walczy?

Kolejność walk KSW 61 interesuje kibiców, którzy czekają na poszczególne walki. Gala rozpocznie się o godzinie 20:00 i niedługo później można się spodziewać pierwszych bohaterów w oktagonie. Włodarzenie nie ujawnili dokładnej kolejności, ale przypuszczać można, że wyglądać będzie następująco:

 1. Jakub Kamieniarz vs Adam Niedźwiedź
 2. Damian Stasiak vs Andreii Liezhniev
 3. Przemysław Mysiala vs Ivan Erslan
 4. Karolina Owczarz vs Monika Kučinič
 5. Roman Szymański vs Donovan Desmae
 6. Tomasz Romanowski vs Patrik Kincl
 7. Michał Kita vs Darko Stošić
 8. Salahdine Parnasse vs Filip Pejić
 9. Mariusz Pudzianowski vs Łukasz Jurkowski - Walka wieczoru

KSW 61: Pudzianowski - Jurkowski GODZINA

O której godzinie walka Pudzianowski - Jurkowski? Ciężko jest określić dokładny czas rozpoczęcia walki wieczoru. Wszystko zależy od tego, jak zakończą się inne pojedynki. W sumie przed Pudzianem i Jurasem zobaczymy osiem innych starć. Przypuszczać można, że legendy KSW pojawią się w klatce po godzinie 23:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze