KSW 61 - KARTA WALK, GODZINY, WALKI, ZAWODNICY. Kto i kiedy walczy na KSW 61?

2021-06-05 12:57
KSW 61 - KARTA WALK, GODZINY, WALKI, ZAWODNICY. Kto i kiedy walczy na KSW 61?
Autor: Wojciech Strozyk/REPORTER / EAST NEWS KSW 61 - KARTA WALK, GODZINY, WALKI, ZAWODNICY. Kto i kiedy walczy na KSW 61?

KSW 61 - karta walk zawiera kilka elektryzujących pojedynków, które na pewno przejdą do historii. Szczególne emocje towarzyszyć będą kibicom wracającym po kilkunastu miesiącach przerwy na trybuny! Kto walczy na KSW 61? Przekonajcie się sprawdzając listę starć już teraz.

KSW 61 - karta walk, walki, godziny i zawodnicy, to cztery podstawowe kwestie, jeśli chodzi o galę. Kto i kiedy walczy na KSW 61? Karta walk wygląda dobrze, czy raczej uwagę skupią pojedyncze starcia? Jeśli poszukujecie odpowiedzi na te pytania to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je w tym miejscu. Niewątpliwie będzie to wyjątkowe wydarzenie dla fanów, którzy pojawią się na miejscu w Ergo Arenie. Po 18 miesiącach od ostatniej gali KSW w hali, polska organizacja wraca na duże obiekty! 5 czerwca 2021 na KSW 61 fani będą mogli znów cieszyć się z wielkich emocji i oglądać na żywo swoich ulubionych zawodników. Będzie to już dziewiąte wydarzenie organizowane właśnie w trójmiejskim obiekcie. W Ergo Arenie od zawsze kibice byli świadkami wyjątkowych spektakli, wielu walk mistrzowskich, a także niezapomnianych starć Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego, Roberto Soldicia, Borysa Mańkowskiego czy Michała Materli i Jana Błachowicza. 

Spis treści

 1. KSW 61 - KARTA WALK, ZAWODNICY
 2. KSW 61 - GODZINY
Ulubione piosenki polskich piłkarzy. Tego słucha Milik, Krychowiak i Lewandowski!

KSW 61 - KARTA WALK, ZAWODNICY

W walce wieczoru gali KSW 61 fani zobaczą starcie dwóch legend organizacji KSW. Najsilniejszy człowiek na Ziemi, Mariusz Pudzianowski zmierzy się ze zwycięzcą pierwszego turnieju KSW oraz najsłynniejszym głosem polskiego MMA, Łukaszem Jurasem Jurkowskim. Michał Kita i Darko Stosić udowodnili już nieraz, że nie boją się żadnych wyzwań. Tak było też przy okazji tego starcia, kiedy Serb wskoczył w miejsce kontuzjowanego Jaya Silvy na dwa tygodnie przed galą KSW 61, a 'Masakra' nie wahał się ani chwili, żeby zgodzić się na nowego rywala. 

KSW 61 - KARTA WALK:

 • Mariusz Pudzianowski vs Łukasz Jurkowski - Walka wieczoru
 • Salahdine Parnasse vs Filip Pejić 
 • Michał Kita vs Darko Stošić 
 • Tomasz Romanowski vs Patrik Kincl 
 • Roman Szymański vs Donovan Desmae 
 • Karolina Owczarz vs Monika Kučinič 
 • Przemysław Mysiala vs Ivan Erslan 
 • Damian Stasiak vs Andreii Liezhniev 
 • Jakub Kamieniarz vs Adam Niedźwiedź

KSW 61 - GODZINY

O której godzinie KSW 61? Pierwsza walka na gali odbędzie po godzinie 20:00. Nikt nie jest w stanie podać dokładnej pory, kiedy do oktagonu wejdą bohaterowie walki wieczoru, czyli Pudzianowski i Juras. Można się jednak spodziewać, że będzie to w okolicach godziny 23:00.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze