Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak: wynik walki na High League 2

2022-02-05 20:27
Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak: High League 2
Autor: Youtube.com/High League

Wynik walki Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak 2022 interesuje wiele osób. Kto wygrał stracie na High League 2? Jaki jest wynik walki pomiędzy popularnymi zawodnikami, których znacie z internetu? Na ESKA.pl możecie poznać wszystkie najważniejsze informacje i WYNIKI walk 2. edycji gali Malika Montany.

Kto wygrał starcie Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak? Który zawodnik okazał się być lepszy? To zastanawia wiele osób, które nie mają okazji obejrzeć walk na High League 2. W sobotni wieczór 5 lutego, szykuje się najgorętszy pojedynek gali HIGH League 2. Konrad Karwat i Mateusz Tarzan Leśniak to jedni z najbardziej wyczekiwanych uczestników. Obaj panowie są doświadczonymi sportowcami. Brali już udział w walkach tego typu. Kibice mieli więc nadzieje na starcie na wysokim poziomie. Jak zakończyła się jedna z najbardziej interesujących walk wieczoru? Wynik tego spotkania znajdziesz w ESKA.pl.

ZOBACZ TAKŻE: High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak: WYNIK. Kto wygrał na High League 2?

Wynik walki Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak 5.02.2022 interesuje wiele osób. Kto wygrał na High League 2? Jaki jest wynik walki? Wynik tego starcia poznacie już wieczorem w sobotę 5 lutego. Śledźcie nas uważnie. Wynik walki Karwat - Tarzan zostanie zaktualizowany w tym miejscu.

W II RUNDZIE OFICJALNIE ZWYCIĘŻYŁ KONRAD KARWAT.

Sonda
Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak. Kto wygra walkę na High League 2?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze