Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak: High League 2

i

Autor: Youtube.com/High League

Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak: wynik walki na High League 2

2022-02-05 20:27

Wynik walki Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak 2022 interesuje wiele osób. Kto wygrał stracie na High League 2? Jaki jest wynik walki pomiędzy popularnymi zawodnikami, których znacie z internetu? Na ESKA.pl możecie poznać wszystkie najważniejsze informacje i WYNIKI walk 2. edycji gali Malika Montany.

Kto wygrał starcie Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak? Który zawodnik okazał się być lepszy? To zastanawia wiele osób, które nie mają okazji obejrzeć walk na High League 2. W sobotni wieczór 5 lutego, szykuje się najgorętszy pojedynek gali HIGH League 2. Konrad Karwat i Mateusz Tarzan Leśniak to jedni z najbardziej wyczekiwanych uczestników. Obaj panowie są doświadczonymi sportowcami. Brali już udział w walkach tego typu. Kibice mieli więc nadzieje na starcie na wysokim poziomie. Jak zakończyła się jedna z najbardziej interesujących walk wieczoru? Wynik tego spotkania znajdziesz w ESKA.pl.

ZOBACZ TAKŻE: High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak: WYNIK. Kto wygrał na High League 2?

Wynik walki Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak 5.02.2022 interesuje wiele osób. Kto wygrał na High League 2? Jaki jest wynik walki? Wynik tego starcia poznacie już wieczorem w sobotę 5 lutego. Śledźcie nas uważnie. Wynik walki Karwat - Tarzan zostanie zaktualizowany w tym miejscu.

W II RUNDZIE OFICJALNIE ZWYCIĘŻYŁ KONRAD KARWAT.

Sonda
Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak. Kto wygra walkę na High League 2?