Konrad Karwat

i

Autor: Instagram.com/konradkarwat

Konrad Karwat - wiek, MMA, waga, wymiary, walka, rekordy, lombard, Instagram. Kim jest zawodnik High League?

2023-03-17 13:16

Były strongman Konrad Karwat w swojej pierwszej walce MMA zmierzy się z Mariuszem „Super Mario” Sobczakiem. Do walki dojdzie podczas 2. edycji High League. Wydarzenie odbędzie się 5 lutego 2022 w hali Tauron Arena Kraków. Kim jest Konrad Karwat? Oto wszystkie najważniejsze informacje o zawodniku.

Konrad Karwat - wiek, MMA, waga, wymiary, walka. To wszystko, co najbardziej interesuje internautów, jeśli chodzi o zawodnika High League 2. Nadchodząca walka będzie pierwszą w jego sportowej karierze. Wcześniej rywalizował tylko w zawodach jako strongman. Karwat podczas konferencji przyznał, że MMA to całkowicie inna dyscyplina, a siła, która ma znaczenie w zawodach siłaczy nie ma przełożenia na walkę w klatce. Podczas tej samej konferencji odepchnął swojego przyszłego rywala i zapowiedział, że „zdusi” przeciwnika. Dlaczego zdecydował się porzucić strongman? Powodem były  pieniądze, które są znacznie większe w MMA. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o zawodniku High League oraz informacje o jego walce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: High League 2 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i z kim walczy?

Konrad Karwat - wiek

Konrad Karwat urodził się w 1996 roku. Dnia 9 czerwca skończy 26 lat.

Konrad Karwat - MMA

O przejściu mężczyzny ze strongman do MMA dowiedzieliśmy się w 2021 roku. Od tamtego czasu na mediach społecznościowych publikuje nagrania i zdjęcia z treningów. Konrada Karwata często trenuje w klubie Ankos MMA pod Poznaniem.

Konrad Karwat - waga

Karwat podkreślał, że do tej walki musiał zrzucić aż 40 kilogramów. Według strony High League zawodnik waży teraz 110 kilogramów.

Konrad Karwat - wymiary, wzrost

Sportowiec mierzy 178 centymetrów wzrostu. To o 10 centymetrów więcej niż jego przeciwnik Mariusz „Super Mario” Sobczak.

Konrad Karwat - walka, High League

Konrad Karwat zmierzy się w oktagonie z Mariuszem „Super Mario” Sobczakiem, który jest aktywnym w mediach społecznościowych 33-letnim trenerem personalnym z powiatu łowickiego. Panowie swoją walką otworzą galę High League 2, która odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. Ich pojedynek ogłoszono już na pierwszej konferencji.

Konrad Karwat - rekordy

Walka na High League 2 będzie jego debiutancką. Do tej pory rywalizował tylko jako strongman. 25-latek ma na swoim koncie tytuł wicemistrza świata i międzynarodowego mistrza Polski U-23 oraz zajął czwarte miejsce na zawodach Arnold Amatour Classic w Ohio.

Konrad Karwat - lombard

Mężczyzna zagrał również epizodyczne role w polskich serialach. Na ekranie można było go zobaczyć w popularnej produkcji „Lombard życie pod zastaw”. To jednak nie ostatnia rola Karwata, ponieważ pojawił się również w Ojcu Mateuszu, Na Sygnale, czy nawet w Gliniarzach. Pojawił się również w filmie Patryka Vegi - Kobiety mafii.

Konrad Karwat - Instagram

Zawodnika można znaleźć na Instagramie pod nazwą @konradkarwat. Jego profil obserwuje prawie 18 tyś. osób. Zapewne po głośnej walce liczba followersów wzrośnie.

Sonda
Która walka na High League 2 jest najciekawsza?
High League 6 - konferencja z 13 marca