Lexy Chaplin i Marcin Dubiel

i

Autor: screeny z YouTube/Lexy Chaplin

Marcin Dubiel ostro o Lexy i High League. Dosadnie podsumował ich związek

2022-02-03 14:05

Nie jest tajemnicą, że Marcin Dubiel i Lexy Chaplin byli parą. Tuż przed sobotnią galą High League 2 popularna youtuberka wzięła udział w tzw. rundkach. Ku zaskoczeniu Dubiela zdecydowana większość pytań dotyczyła właśnie ich relacji. Oburzony youtuber zamieścił w sieci oświadczenie, w którym wyraził swoje rozczarowanie zachowaniem ex.

Przed nami kolejna odsłona gali High League. Już w najbliższą sobotę wielbiciele wydarzenia zobaczą pojedynki najpopularniejszych gwiazd sieci. Jednym z pojedynków, które budzą największe emocje, jest ten, jaki stoczą Lexy Chaplin i Fagata. Dziewczyny, jak wiadomo, nie mają ze sobą konfliktu, jednak włodarzom High League 2 bardzo zależało na tym, by to właśnie one stanęły w oktagonie. W środę zawodnicy High League 2 wzięli udział w tzw. rundkach. Prowadzący przedsięwzięcie Arkadiusz Pan Pawłowski szczególnie chętnie wypytywał dziewczyny o relacje, jakie łączą je z popularnym w sieci Marcinem Dubielem. Przypomnijmy, że Lexy była partnerką youtubera, z którym wspólnie należała do pierwszego składu Teamu X. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Marcin Dubiel dał wyraz swojego oburzenia zaistniałą sytuacją, publikując obszerne oświadczenie. Twórca nie szczędził słów krytyki pod adresem zarówno Pawłowskiego, jak i samej Lexy, która miała mu obiecać, że nie będzie poruszała jego tematu w mediach. Fani stanęli jednak po stronie gwiazd federacji Malika Montany.

Sonda
Fagata vs. Lexy Chaplin - kto wygra na High League 2?

Marcin Dubiel o Lexy: Wstyd!

Fakt, że wymiana zdań Lexy i Fagaty kręciła się wokół osoby Marcina Dubiela nie spodobał się youtuberowi. Za pośrednictwem Instagrama opublikował on pełne gorzkich słów oświadczenie, w którym skrytykował zachowanie uczestników gali.

Uważam, że ten cały program był żałosny. Być może jestem osobą publiczną i być może poruszanie mojego tematu nie jest zabronione, ale wszystko ma swoje granice. Granice przyzwoitości. Spróbujcie się postawić na moim miejscu. Kochasz kogoś, zależy ci na tej osobie, ale w perspektywie czasu dochodzicie do wniosku, że osobno będziecie szczęśliwsi. Normalna sprawa, czasem tak bywa. Związek był publiczny, więc oczywiste, że ludzie będą o tym mówili. Tu jednak chodzi o coś więcej. Dla podbicia statystyk, zrobienia wyświetleń i zarobienia pieniędzy ktoś bez przerwy wypowiada przed dziesiątkami tysięcy osób twoje imię, zestawia je z płytkimi pytaniami o nowe romanse i insynuuje, że być może przeciwniczka ma z tobą romans. (...) Przykro mi, że Lexy obiecała unikać tematu mojej osoby, a później 80% programu dotyczy właśnie mnie. Shame on you guys. Shame on you - napisał.

Internauci wypomnieli Marcinowi, że on sam pisał o Lexy bez jej zgody, a także przyznał otwarcie, że byli parą. Dodatkowo, youtuber często poruszał temat dziewczyny w publikowanych na swoim kanale daily vlogach. Po czyjej stronie jesteście? Przypominamy, że transmisja High League 2 już 5 lutego, o godzinie 20:00.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2