Kiedy jest Fame MMA 11? Kto walczy na Fame MMA 11? [DATA, KARTA WALK]

2021-09-23 21:19
Kiedy jest Fame MMA 11? Kto walczy na Fame MMA 11? [DATA, KARTA WALK]
Autor: Lizakowska / Fame MMA Kiedy jest Fame MMA 11? Kto walczy na Fame MMA 11? [DATA, KARTA WALK]

Kiedy jest Fame MMA 11? Kto walczy na Fame MMA 11? Wielkimi krokami zbliża się jedenasta odsłona gali, która zwróciła uwagę dziennikarzy, profesjonalnych sportowców oraz wszystkich fanów wielkich gwiazd. Kolejny raz organizatorzy postarają się nie zawieść oczekiwań widzów!

Spis treści

 1. Kiedy jest Fame MMA 11? [DATA]
 2. Fame MMA 11 - kto walczy? [KARTA WALK]

Kiedy jest FAME MMA 11Kto walczy na FAME MMA 11? Niewątpliwie to dwa najczęściej zadawane przez kibiców pytania. Data Fame MMA 11 interesuje osoby, które stęskniły się za galami, za które współodpowiadają potężni włodarze, czyli Wojtek Gola i Michał Baron. FAME MMA szybko wdarło się na rynek i obecnie jest najpopularniejszą rozrywką spod szyldu Freak Fight MMA w Europie, a sprzedaż PPV pojedynczego wydarzenia sięga blisko 500 000 licencji. Karta walk Fame MMA 11 będzie bardzo atrakcyjna, więc można spodziewać się kolejnych rekordów zarówno, jeśli chodzi o transmisję gali, ale również w przypadku konferencji prasowych. 

Fame MMA 11 - BILETY i CENY. Gdzie i po ile kupić bilety na Fame MMA 11?

Kiedy jest Fame MMA 11? [DATA]

Data Fame MMA 11 powinna zostać zapisana jako przypomnienie w telefonie przez wszystkich fanów popularnych gwiazd. To właśnie czołowe osobistości YouTube'owego, TikTokowego, ale i Instagramowego świata będą głównymi bohaterami wydarzenia. Data Fame MMA 11 jest znana. Wydarzenie odbędzie się 2 października w Gliwicach.

Fame MMA 11 - kto walczy? [KARTA WALK]

Karta walk Fame MMA 11 zawierać będzie nazwiska wielkich gwiazd federacji, ale również debiutantów, którzy marzyli by stanąć w oktagonie. Tak będzie w przypadku Smolastego, który w Gorącej 20 Radia ESKA zdradził, że przygotowuje się do swojego starcia bardzo ciężko: - Ciężki czas dla mnie. Mam za dwa miesiące walkę w Fame. Cały czas treningi, ale cieszę się, bo dużo endorfin się wydziela. Mega się tym jaram. Moje życie wzrosło, jeśli chodzi o efektywność. Super rzeczy, jeśli chodzi o zdrowie. W okrągłej klatce ma pojawić się również Popek, którego rywalem będzie prawdopodobnie Piotr Piechowiak. Wszyscy czekają na potwierdzenie tej wiadomości. Pewne jest to, że w oktagonie stanie ponownie Karolina Brzuszczyńska, a jej rywalką będzie Patrycja Wieja. Ogłoszono również, że do klatki wejdzie Mikołaj Magdziarz.

 • Borys Mańkowski - Norman Parke (Dirty Boxing - 15 minut bez rund)
 • Wojtek WiP Bros Przeździecki - Marcin Dubiel [Sylwester Wardęga kontuzja]
 • Sylwester Wardęga - Danny Ferreri - walka bokserska w rękawicach MMA
 • Norbert Smolasty Smoliński - Piotr Miły Pan Kołaczyński
 • Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska - Patrycja Wieja
 • Marcin Malczyński - Arkadiusz Tańcula
 • Michał Boxdel Baron - Maksym Ziółkowski
 • Filip Filipek Marcinek - Amadeusz Ferrari Roślik
 • Krystian Krycha Wilczak - Aleksandr Sasha Muzheiko
 • Piotr Szeli Szeliga - Krzysztof Fericze
 • Mikołaj Mixer Magdziarz - Piotr Popo Węgrzyn
Szef FAME MMA szykuje BOMBĘ z DON KASJO l Andrzej Kostyra
Najnowsze