Fame MMA 11 - BILETY i CENY. Gdzie i po ile kupić bilety na Fame MMA 11?

2021-09-04 10:30
Fame MMA 11 - BILETY i CENY. Gdzie i po ile kupić bilety na Fame MMA 11?
Autor: Lizakowska / Fame MMA Fame MMA 11 - BILETY i CENY. Gdzie i po ile kupić bilety na Fame MMA 11?

Bilety na Fame MMA 11 dla wielu kibiców to arcyważna kwestia. Kilka wcześniejszych gal odbyło się bez udziału kibiców, więc apetyty na rozrywkę odbywającą się na żywo są naprawdę duże. Gdzie i po ile kupić bilety na Fame MMA 11? Jak wygląda rozpiska cenowa? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Fame MMA 11 - bilety
  2. Fame MMA 11 - ceny

Fame MMA 11bilety to gorący towar dla wszystkich osób, które stęskniły się za wspieraniem ulubionych twórców prosto z trybun. Ostatnich pięć gal Fame MMA odbyło się bez udziału kibiców, a wszystko za sprawą trudnej sytuacji epidemicznej. Niewątpliwie po tak długiej przerwie stęsknieni fani będą chcieli od razu nabyć wejściówki, dlatego warto się spieszyć z ich kupnem. Tym bardziej, że karta walk Fame MMA 11 wygląda coraz ciekawiej. Gdzie i po ile kupić bilety na Fame MMA 11? Ceny są duże, czy jednak mieszczą się w finansowym zasięgu każdego? 

Szef FAME MMA szykuje BOMBĘ z DON KASJO l Andrzej Kostyra

Fame MMA 11 - bilety

Bilety na Fame MMA 11 rozejdą się w szybkim tempie, bo w okrągłej klatce pojawią się znane osobistości. Wiadomo już, że w oktagonie zamelduje się i zadebiutuje chociażby raper Smolasty. Gala odbędzie się już na samym początku jesieni. 2 października 2021 oczy kibiców zwrócone będą na Arenę Gliwice, bo to właśnie tu odbędą się elektryzujące pojedynki. Na stronie famemma.tv/kup-bilet oficjalnie możecie kupić wejściówkę na wydarzenie.

Fame MMA 11 - ceny

Ceny Fame MMA 11, a dokładniej koszt biletów na gale interesuje wiele osób. Fani czołowych internetowych twórców zastanawiają się, ile będą musieli zapłacić, by zobaczyć ich w akcji w okrągłej klatce.

  • 80-100 PLN
  • 80-120 PLN
  • 160 PLN
  • 200-240 PLN
  • P1: 250-500 PLN
  • P2 - VIP: 900-1400 PLN

Kiedy jest Fame MMA 11? Kto walczy na Fame MMA 11? [DATA, KARTA WALK]

Z biletem VIP otrzymujecie dostęp do cateringu i strefy VIP, w której spotkacie swoich ulubionych inffuencerów. Z opaską VIP-owską będzie mogli wziąć udział w wyjątkowym After Party, na którym będziecie bawić się razem z zawodnikami, gwiazdami YouTube'a, Instagrama i Tik Toka.

Najnowsze