Liverpool - Real Madryt

i

Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER Finał Ligi Mistrzów 2018.

Kiedy finał Ligi Mistrzów 2022? Data meczu Liverpool - Real Madryt

2022-05-28 9:34

Liverpool - Real Madryt to jeden z najbardziej wyczekiwanych meczów przez fanów piłki nożnej. Te dwie popularne europejskie drużyny spotkają się w finałowym spotkaniu tegorocznej Ligi Mistrzów. ibice przygotowują się już na sportowy wieczór. Niektórzy mogą jednak nie wiedzieć, kiedy odbędzie się mecz. Podajemy oficjalną datę.

Liverpool - Real Madryt to jedno z najbardziej wyczekiwanych meczów tego roku. Czas na wielki finał Ligi Mistrzów, po którym piłkarze tylko jednego z klubów podniosą prestiżowy puchar UEFA. Najważniejsza liga w Europie rozpoczęła się 14 września 2021, a więc był to długi sezon. Fani piłki nożnej czekają na finał Ligi Mistrzów przez cały rok. Dla nich to bardzo ważne wydarzenie. Niektórzy z nich spotykają się w grupach i wspólnie kibicują swoim ulubionym drużynom. W związku z tym wszyscy szukają informacji, gdzie będzie można obejrzeć mecz. Kibiców interesuje data finału Ligi Mistrzów 2021/2022. Kiedy się odbędzie? Sprawdź niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - kiedy Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze?

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Finał Ligi Mistrzów 2022 - kiedy?

Data finału Ligi Mistrzów 2022, w którym zmierzą się Liverpool i Real Madryt, jest już znana. Spotkanie odbędzie się w sobotę 28 maja. Mecz rozegrany zostanie na Stade de France w Paryżu. Początkowo miał odbyć się na stadionie w Sankt Petersburgu, jednak po inwazji Rosji na Ukrainę UEFA odebrała prawa do organizacji wydarzenia.

Liga Mistrzów 2022 - kto wygra?

Fani piłki nożnej zastanawiają się, kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów. Eksperci uważają, że większe szanse podniesienie trofeum ma Real Madryt. Jednak kibice uważają, że finałowy mecz będzie bardzo wyrównany i pełny emocji. Oznacza to, że może wydarzyć się wszystko. Kto wygra? Odpowiedz w naszej ankiecie.

Sonda
Kto wygra Ligę Mistrzów?