High League 6 KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 6

i

Autor: High League High League 6 KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 6

High League 6: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 6?

2023-03-16 9:24

High League 6 - kiedy jest? Kto walczy na High League 6? Gdzie się odbędzie pierwsza gala w 2023 roku? Odpowiedzi na te i inne pytania nurtują fanów freak-fightów, którzy niecierpliwie czekają na kolejne szalone zestawienia. Najbardziej marzą o walce Agaty Fąk z Marią Graczykowską oraz o starciu Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Emocje budziłaby również walka Karola Friza Wiśniewskiego z Mateuszem Trombą Trąbką. Sprawdźcie, jak wygląda karta walk High League 6 i kiedy jest gala.

Spis treści

 1. High League 6: karta walk
 2. High League 6: data, miejsce
 3. High League 6: bilety

High League 6: karta walk, data, miejsce i bilety, czyli cztery podstawowe kwestie, które najbardziej interesują internautów i wywołują największą ciekawość. To, kiedy jest High League 6 jest bardzo ważne, ale wydaje się, że ważniejsza jest tylko karta walk High League 6. Ta obfita będzie w zestawienia szalone, niespodziewane i przede wszystkim wywołujące ogromne emocje. Włodarze szóstą już galę staną na wysokości zadania podnosząc kolejny raz poprzeczkę. Pierwsza gala High League 6 2023 zapowiada się ciekawie ze względu na walki doskonale znanych osobistości internetowych, ale także debiutantów. Walki na High League 6 będą stać na bardzo wysokim poziomie.

Malik Montana - żona, wzrost, wiek, MMA, dzieci, pochodzenie, zarobki, koncerty

High League 6 - konferencja z 13 marca

High League 6: karta walk

Karta walk High League 6 to takie same duże emocje, jak było to w przypadku piątej odsłony gali. Włodarze kolejny raz sprostają wymaganiom i oczekiwaniom fanów, a przy tym wszystkim przekonają do siebie kolejnych internautów. Kto walczy na High League 6? Karta walk ujawniana będzie w tym miejscu.

 • Jarosław pasha Jarząbkowski - Marcin Dubiel
 • Lexy Chaplin - Paulina Hornik
 • Denis Załęcki - Paweł Tybori Tyburski
 • Konrad Karwat - Denis Labryga
 • Mateusz Don Diego Kubiszyn - Dawid Załęcki
 • Marcin Najman - Paweł Jóźwiak
 • Mateusz Haribo Gąsiewski - Roger Salla
 • Kacper Ludwiczek Bociański - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
 • Tomasz Szalony Reporter Matysiak - Michał Cichy

High League 6: data, miejsce

Kiedy jest High League 6? Gdzie jest High League 6? Dwa podstawowe pytania mają już swoje odpowiedzi. Gala High League 6 odbędzie się 18 marca 2022 w katowickim Spodku!

High League 6: bilety

Bilety na High League 6 kupią wszyscy, którzy wiedzą, że walki na żywo to ogromne emocje. Jeszcze większe niż te, gdy ogląda się High League PPV. Wejściówki na szóstą odsłonę wydarzenia dostępne są jeszcze w sprzedaży. Możecie je nabyć za pośrednictwem platformy Eventim.

High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

Sonda
High League 6 - jaką walkę zobaczył(a)byś najchętniej?
Listen on Spreaker.