High League 5 GODZINA. O której jest High League 5 O której pierwsza walka

i

Autor: HIGH LEAGUE High League 5 GODZINA. O której jest High League 5 O której pierwsza walka

High League 5: o której godzinie? ? O której High League 5 na żywo? [GODZINA]

2022-12-10 11:50

Godzina High League 5 interesuje kibiców, którzy z niecierpliwością czekają na pierwsze, ale również te najbardziej elektryzujące starcia. Na samym początku zawalczy Dawid Załęcki, a na końcu Alberto Simao z Pawłem Tyburskim. Uwagę zwraca także starcie Mateusza Murańskiego, a także ostatni przed przerwą pojedynek Natalii Karczmarczyk. O której godzinie jest High League 5? Poznajcie szczegóły gali już teraz.

Spis treści

  1. High League 5: godzina
  2. O której pierwsza walka High League 5? 

High League 5: godzina rozpoczęcia ostatniej gali w 2022 roku interesuje wiele osób. Szczególnie zainteresowani tym, o której jest High League 5 są osoby, które od kilku tygodni czekają na najbardziej elektryzujące starcia. Karta walk High League 5 zawiera chociażby walkę Dawida Załęckiego z Vaso Bakoveviciem. Nie ona jednak cieszy się największą popularnością, choć niewątpliwie takie zestawienie robi wrażenie. Emocje wywołuje pojedynek Mateusza Kubiszyna z brązowym medalistą igrzysk olimpijskich w Londynie, czyli Damianem Janikowskim. Popularny sportowiec postanowił przyjąć wyzwanie i spróbować swoich sił we freak-fightowej gali. Warto dodać, że w przeszłości walczył z takimi osobistościami, jak Tomasz Jakubiec, Paweł Pawlak, Szymon Kołecki, czy Michał Materla. To, o której jest High League 10.12.2022 interesuje również wyczekujących starć kobiet. Najpierw Maja Staśko zmierzy się z debiutującą Marią Graczykowską, a później Agata Fąk zawalczy z Natalią Karczmarczyk. Dla Natsu to arcyważne starcie, ponieważ przegrała ona swój ostatni pojedynek z Lexy Chaplin, a co więcej będzie to jej ostatnia walka przed długą przerwą.

High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

High League 5 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

High League 5: godzina

Godzina High League 5 jest znana od momentu, gdy licencje PPV trafiły do sprzedaży. Warto sobie ją zapisać, jeśli nie chcecie przegapić najważniejszych pojedynków i zależy wam na spędzeniu miłego, emocjonującego wieczoru. Gala High League 5 rozpocznie się o godzinie 20:00. Możliwe, że kilkanaście minut wcześniej rozpocznie się transmisja ze studia. Poznamy wtedy typowania gości oraz oczekiwania włodarza fedracji, czyli Malika Montany.

O której pierwsza walka High League 5? 

PPV High League 5 warto kupić wcześniej, by uniknąć ewentualnych problemów z serwerami. Zróbcie to nawet teraz, by nie kupować licencji przed 20:00. Wtedy zainteresowanie galą będzie największe. Pierwsza walka na High League 5 powinna rozpocząć się około godziny 20:25. Do klatki wejdzie Kamil Hassan, a jego rywalem będzie Wojciech Sobierajski.

Fame MMA 17 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2023?

Sonda
High League 5 - która walka jest najciekawsza?