High League 5: o której godzinie? ? O której High League 5 na żywo? [GODZINA]

2022-12-10 11:50
High League 5 GODZINA. O której jest High League 5 O której pierwsza walka
Autor: HIGH LEAGUE High League 5 GODZINA. O której jest High League 5 O której pierwsza walka

Godzina High League 5 interesuje kibiców, którzy z niecierpliwością czekają na pierwsze, ale również te najbardziej elektryzujące starcia. Na samym początku zawalczy Dawid Załęcki, a na końcu Alberto Simao z Pawłem Tyburskim. Uwagę zwraca także starcie Mateusza Murańskiego, a także ostatni przed przerwą pojedynek Natalii Karczmarczyk. O której godzinie jest High League 5? Poznajcie szczegóły gali już teraz.

Spis treści

  1. High League 5: godzina
  2. O której pierwsza walka High League 5? 

High League 5: godzina rozpoczęcia ostatniej gali w 2022 roku interesuje wiele osób. Szczególnie zainteresowani tym, o której jest High League 5 są osoby, które od kilku tygodni czekają na najbardziej elektryzujące starcia. Karta walk High League 5 zawiera chociażby walkę Dawida Załęckiego z Vaso Bakoveviciem. Nie ona jednak cieszy się największą popularnością, choć niewątpliwie takie zestawienie robi wrażenie. Emocje wywołuje pojedynek Mateusza Kubiszyna z brązowym medalistą igrzysk olimpijskich w Londynie, czyli Damianem Janikowskim. Popularny sportowiec postanowił przyjąć wyzwanie i spróbować swoich sił we freak-fightowej gali. Warto dodać, że w przeszłości walczył z takimi osobistościami, jak Tomasz Jakubiec, Paweł Pawlak, Szymon Kołecki, czy Michał Materla. To, o której jest High League 10.12.2022 interesuje również wyczekujących starć kobiet. Najpierw Maja Staśko zmierzy się z debiutującą Marią Graczykowską, a później Agata Fąk zawalczy z Natalią Karczmarczyk. Dla Natsu to arcyważne starcie, ponieważ przegrała ona swój ostatni pojedynek z Lexy Chaplin, a co więcej będzie to jej ostatnia walka przed długą przerwą.

High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

High League 5 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

High League 5: godzina

Godzina High League 5 jest znana od momentu, gdy licencje PPV trafiły do sprzedaży. Warto sobie ją zapisać, jeśli nie chcecie przegapić najważniejszych pojedynków i zależy wam na spędzeniu miłego, emocjonującego wieczoru. Gala High League 5 rozpocznie się o godzinie 20:00. Możliwe, że kilkanaście minut wcześniej rozpocznie się transmisja ze studia. Poznamy wtedy typowania gości oraz oczekiwania włodarza fedracji, czyli Malika Montany.

O której pierwsza walka High League 5? 

PPV High League 5 warto kupić wcześniej, by uniknąć ewentualnych problemów z serwerami. Zróbcie to nawet teraz, by nie kupować licencji przed 20:00. Wtedy zainteresowanie galą będzie największe. Pierwsza walka na High League 5 powinna rozpocząć się około godziny 20:25. Do klatki wejdzie Kamil Hassan, a jego rywalem będzie Wojciech Sobierajski.

Fame MMA 17 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2023?

Sonda
High League 5 - która walka jest najciekawsza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze