HIGH League 3 WYNIKI: walka Załęcki - Kubiszyn odwołana, rozkwaszona twarz Zusje i pech Burneiki

i

Autor: High League HIGH League 3 WYNIKI: walka Załęcki - Kubiszyn odwołana, rozkwaszona twarz Zusje i pech Burneiki

HIGH League 3 WYNIKI: walka Załęcki - Kubiszyn odwołana, rozkwaszona twarz Zusje i pech Burneiki

2022-06-05 11:21

Wyniki High League 3 zaskoczeniem dla wielu osób. Byli tacy, którzy kompletnie nie dawali szans Marcinowi Dubielowi w pojedynku z dużo wyższym Alberto Simao. Tymczasem popularny Youtuber przetrwał trzy rundy i pokazał, jak mocnym zawodnikiem będzie w starciu z innymi. Mało kto spodziewał się, że walka Roberta Burneiki potrwa zaledwie 30 sekund. Co takiego zrobił Hardkorowy Koksu? Podsumowanie High League 3 przygotowaliśmy z myślą o osobach, które przegapiły te hitowe wydarzenie.

Spis treści

 1. HIGH League 3 WYNIKI: kto wygrał?
 2. High League 3: WYNIKI: przebieg walk 4.06.2022

HIGH League 3 wyniki wywołały ogromne emocje wśród internautów. Już podczas trwania gali oglądający transmisję w PPV dzielili się swoimi opiniami na temat starć i rozstrzygnięć. Ogromny szok wywołał pojedynek dwóch kolosów. Robert Burneika pewny swoich umiejętności w 10-sekundzie pojedynku chciał zaserwować swojemu rywalowi kopnięcie obrotowe, ale kompletnie mu to nie wyszło. Robert Orzechowski chciał wykorzystać błąd Hardkorowego Koksa, ale ten błyskawicznie się zorientował w sytuacji i ruszył na swojego rywala. W momencie szybkiego zerwania prawa noga została w miejscu i prawdopodobnie doszło do zerwania mięśnia dwugłowego. Wyniki High League 4.06.2022 to także istotna sprawa ze względu na walki kobiet. Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk i wygrała jednogłośną decyzją sędziów. Bardziej krwista była walka pomiędzy Lil Masti a Zusje. Aniela Bogusz cierpliwa w swoich uderzeniach, konsekwentnie zbierała punkty na sędziowskich notach. Dużo ciosów na twarz przyjęła Kamila Smogulecka, która przegrała, ale kolejny raz pokazała charakter do walk. Cieszyła się, że królowa freak-fightów nie znokautowała jej w pierwszej ani drugiej rundzie. Charakter pokazał też Łukasz Wdowiak. 

High League 4: kiedy i gdzie? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY]

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

HIGH League 3 WYNIKI: kto wygrał?

Gala High League 3 rozpoczęła się od pojedynku Przemysława Kolarczyka z Alanem Godzińskim. Później zobaczyliśmy starcie, w którym Mateusz Leśniak wygrał z Pawłem Bombą. Emocje dostarczył nam również pojedynek Alana Kwiecińskiego z Dawidem Załęckim. Ojciec Denisa pokazał znaczną wyższość w K1 nad popularnym Alanikiem, który stwierdził po pojedynku, że w ostatnim czasie wziął za dużo walk. Zusje walczyła do samego końca pomimo tego, że jej twarz była bardzo porozbijana. Serce do walki pokazał też Marcin Dubiel, który był underdogiem w starciu z dużo wyższym Alberto Simao. Youtuber pokazał, że jest w stanie walczyć z mocnymi nazwiskami, jeśli chodzi o freak-fightowy świat. 

 • Przemysław Kolar Kolarczyk - Alan Alan Człowieku Godziński: wygrana Alana przez TKO w pierwszej rundzie!
 • Mateusz Tarzan Leśniak - Paweł Scarface Bomba: wygrana Tarzana przez TKO w pierwszej rundzie.
 • Łukasz Lukas TV Wdowiak - Kamil Kossakowski: przez jednogłośną decyzję sędziów Kamil Kossakowski.
 • Extrafight K-1: Alan Alanik Kwieciński - Dawid Crazy Załęckiwygrana Dawida Załęckiego przez 3x liczenie Alana Kwiecińskiego.
 • Ewa Kleo Brodnicka - Kamila Kamiszka Wybrańczyk: wygrana przez jednogłośną decyzję sędziów!
 • Boks birmański: Aniela Lil Masti Bogusz - Zusje Astafiewa: wygrana Anieli Lil Masti Bogusz po jednogłośnej decyzji sędziów.
 • Robert Robur WK Orzechowski - Robert Hardkorowy Koksu Burneika: wygrana przez niezdolność do walki Burneiki
 • Alberto Simao - Marcin Dubiel: wygrana Alberto Simao przez jednogłośną decyzję sędziów.
 • Denis Bad Boy Załęcki - Mateusz Don Diego Kubiszyn: WALKA PRZEŁOŻONA ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA

Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn: dlaczego NIE BYŁO walki? Co się stało 4.06.2022?

High League 3: WYNIKI: przebieg walk 4.06.2022

Wyniki High League 3 są zaskoczeniem dla wielu osób. Warto jednak sprawdzić, jeśli nie oglądaliście gali, co się działo podczas poszczególnych starć. Podrzucamy Wam relację minuta po minucie, jaką prowadziliśmy dla Was w czasie High League 4.06.2022.