Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn: dlaczego NIE BYŁO walki? Co się stało 4.06.2022?

i

Autor: High League / TWITTER Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn: dlaczego NIE BYŁO walki? Co się stało 4.06.2022?

Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn: dlaczego NIE BYŁO walki? Co się stało 4.06.2022?

2022-06-04 23:58

Dlaczego nie było walki Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn? Co się stało, że walka Denis Bad Boy Załęcki - Mateusz Kubiszyn została przełożona? Internauci oglądający High League 3 zadawali takie pytania, nie kryjąc jednocześnie zaskoczenia takim obrotem sytuacji. Wyjaśniamy i podajemy powód na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn: dlaczego nie było?
  2. Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn: kiedy się odbędzie?

Dlaczego nie było walki Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn 4.06.2022? Internauci poszukują odpowiedzi w temacie tego, dlaczego walka Denis Bad Boy Załęcki Mateusz Kubiszyn 2022 się nie odbyła. Jaki jest powód i co się stało, że organizatorzy przełożyli ten pojedynek? Pomiędzy tymi zawodnikami od początku wrzało i iskrzyło. Obrażali się, wymieniali ostrymi oskarżeniami a swój konflikt mieli rozwiązać 4 czerwca 2022. Organizatorzy High League biorąc pod uwagę duże napięcie postanowili przesunąć do góry ten pojedynek w karcie walk. Miał być to ostatni pojedynek emocjonującego wieczoru w trójmiejskiej hali. W czasie trwania wydarzenia zaczęły napływać opinie, że do walki prawdopodobnie nie dojdzie. 

High League 3 LIVE - RELACJA ONLINE 4.06.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 3.06.2022

Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn: dlaczego nie było?

Denis Bad Boy Załęcki miał zawalczyć w drugiej walce wieczoru z Mateuszem Kubiszynem, czyli mistrzem w walkach na gołe pięści. Osoby będące na gali i oglądające to, co działo się w okrągłej klatce, relacjonowały także to, co dzieje się na trybunach. Na Twitterze pojawiły się filmiki przedstawiające bijatykę pomiędzy grupą mężczyzn. Nieoficjalnie mówi się, że grupa mężczyzn wspierających jeden z gdańskich klubów starła się z toruńską ekipą wspierającą Denisa Załęckiego. Momentalnie na miejscu pojawiła się policja w kaskach. Według relacji dziennikarzy rozpylany był gaz, by rozgonić psujących widowisko ludzi. 

Chwilę po zakończonym elektryzującym pojedynku Marcina Dubiela z Alberto Simao, w okrągłej klatce pojawił się Malik Montana. Oznajmił: 

Chciałem Wam podziękować, każdemu z osobna. Jesteście częścią High League. Dziękuję za kupno PPV i że przyszliście na halę. Ostatnia walka Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn nie odbędzie się ze względów bezpieczeństwa. Zobaczycie ją za darmo na YouTube. Niestety, dzisiaj musimy to przerwać ze względów na bezpieczeństwo. Bardzo przepraszam wszystkich zawiedzionych.

Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn: kiedy się odbędzie?

Jedna z najgorętszych walk na High League 3 nie odbyła się ze względów bezpieczeństwa. Wiemy, że pojedynek odbędzie się bez publiczności, a transmisja z niego będzie dostępna na kanale YouTube High League, w późniejszym terminie. Dokładna data nie jest jeszcze znana.