High League 4: kiedy i gdzie? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY]

2022-09-16 16:24
High League 4: kiedy i gdzie? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY]
Autor: High League High League 4: kiedy i gdzie? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY]

Kiedy jest High League 4? Gdzie się odbędzie? Data i miejsce wydarzenia to dwie podstawowe informacje, których poszukują internauci. Najbardziej interesuje ich jednak karta walk High League 4. Walki znów dostarczą ogromnych emocji i umilą wieczór w wielu domach. Wszystko, co trzeba wiedzieć o czwartej odsłonie gali podrzucamy w jednym miejscu.

Spis treści

 1. High League 4: kiedy? DATA
 2. High League 4: gdzie? MIEJSCE
 3. High League 4: KARTA WALK
 4. High League 4: BILETY

High League 4: kiedy i gdzie? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o kolejną galę? Czy data High League 4 jest znana? Czy wiadomo, kto walczy na High League 4? Kibice jeszcze zanim odbyła się trzecia odsłona wydarzenia zastanawiali się, co wiadomo, jeśli chodzi o czwartą odsłonę. Nic dziwnego, bo karta walk ostatniej gali wyglądała bardzo emocjonująco. Znalazł się w niej Marcin Dubiel, który przyjął wyzwanie mierzącego 197 centymetrów wzrostu Alberto Simao. Pojawił się też Robert Burneika, który powrócił do świata mieszanych sztuk walk po pięciu latach przerwy. Organizatorzy zadbali także o wysoki poziom walk kobiet. Wśród zestawień Ewa Brodnicka, Kamila Wybrańczyk, Kamila Astafiewa i Aniela Bogusz. Każda kolejna gala to jeszcze większe elektryzujące starcia, dlatego nie możecie tego przegapić. Jak wygląda karta walk High League 4? Zastanawiacie się, kiedy jest High League 4? Podpowiadamy serwując garść szczegółów w tym miejscu.

KTO WYGRAŁ HIGH LEAGUE? WYNIKI WALK HIGH LEAGUE 3 NA ŻYWO 4.06.2022

Pogadane Marcin Dubiel

High League 4: kiedy? DATA

Kiedy jest High League 4? Data wydarzenia nie jest żadną tajemnicą. Organizatorzy już na początku roku zapowiedzieli, że w 2022 roku odbędą się trzy gale. Ta będzie tą ostatnią i odbędzie się 17 września 2022.

High League 4: gdzie? MIEJSCE

Gdzie jest High League 4? Miejsce kolejnej gali, na której zmierzą się popularni celebryci, a nawet znani sportowcy, odbędzie się w Gliwicach. To pierwszy raz, kiedy federacja, której twarzą jest Malik Montana odbędzie się właśnie na Śląsku.

High League 4: KARTA WALK

Karta walk High League 4 interesuje wszystkich, którzy śledzą wszystkie freak-fightowe gale. Zdecydowanie, jeśli chodzi o tę federację, to nigdy nie ma nudy podczas gali. Tak też będzie i tym razem, bo organizatorzy już pracują nad elektryzującymi pojedynkami, które przejdą do historii.

 • Natalia Natsu Karczmarczyk - Lexy Chaplin - o pas mistrzowski
 • Mateusz Mini Majk Krzyżanowski - Salim Chiboub - o pas mistrzowski
 • Artur Szpilka - Denis Załęcki
 • Jakub Nowaczkiewicz - Cezary Czaro Nykiel
 • Amadeusz Ferrari Roślik - Paweł Scarface Bomba
 • Maja Staśko - Ewa Mrs Honey Wyszatycka
 • Jakub Holak Krawczyk-Holak - Jakub Kubx Świtała
 • Josef Bratan Simao - Krystian Macias Maciaszczyk
 • Konrad Karwat - Radosław Słodkiewicz

High League 4: BILETY

Bilety na High League 4 trafią do sprzedaży zapewne 10 sierpnia 2022, kiedy to odbędzie się pierwsza konferencja prasowa. Ceny nie są jeszcze znane, ale wydaje się, że nie będą one wyższe niż było to do tej pory przy okazji poprzednich gal.

Sonda
High League 3 - która walka jest najciekawsza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze