Ile kosztuje PPV High League 3? Jaka jest CENA High League 3 PPV? [ROZPISKA]

i

Autor: High League Ile kosztuje PPV High League 3? Jaka jest CENA High League 3 PPV? [ROZPISKA]

Ile kosztuje PPV High League 3? Jaka jest CENA High League 3 PPV? [ROZPISKA]

2022-06-04 17:53

Ile kosztuje PPV High League 3? Nie jest tajemnicą, że High League 3 PPV to jedna z popularniejszych możliwości, z której korzystają internauci. Wykupienie transmisji w internecie za kilkadziesiąt złotych pozwala na przeżywanie ogromnych emocji z udziałem gwiazd generujących największe zasięgi w mediach społecznościowych. Rozrywka, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Gdzie kupić High League 3 PPV? Jaka jest cena High League 3 online? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Ile kosztuje PPV High League 3? 
  2. High League 3 PPV - CENA, ROZPISKA

Ile kosztuje PPV High League 3? Jaka jest cena High League 3 PPV? Internauci zadają takie pytanie zastanawiając się, czy w związku z rosnącymi w sklepach cenami transmisja High League 3 live jest droższa. Wykupienie ppv High League 3 nie będzie problemem dla osób, które chcą miło spędzić czas, bo wiedzą, że w czasie wydarzenia dojdzie do elektryzujących starć czołowych gwiazd internetu. Najbardziej kibiców rozgrzewa walka Marcina Dubiela z Alberto, czyli ulicznym wojownikiem. Emocje sięgną zenitu również podczas starcia dwóch gigantów. Powracający po pięciu latach Robert Burneika zawalczy z Robertem Orzechowskim. Gorąco będzie również w przedostatnim pojedynku na gali. Alan Kwieciński, który ledwo co zmierzył się z Mateuszem Murańskim, teraz zawalczy z Dawidem Załęckim, czyli ojcem Denisa. To trzeba zobaczyć!

High League 3 LIVE - RELACJA ONLINE 4.06.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Ile kosztuje PPV High League 3? 

Ile kosztuje PPV High League 3? Cena wydaje się być adekwatna do show, jakie zobaczą internauci. W sumie odbędzie się dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. PPV już dostępne na HighLive.TV, w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium. Ten tańszy to koszt od 29,99 PLN. Droższy natomiast kosztuje od 34,99 PLN. 

High League 3: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

Sonda
Kto wygra?

High League 3 PPV - CENA, ROZPISKA

PPV High League 3 to opcja, która przyda się osobom, które nie będą oglądać hitowych walk z trybun. Podczas pierwszej i drugiej edycji HIGH League wydarzenia na żywo w Ergo Arenie i Tauron Arenie Kraków oglądał komplet widzów. Wszystko wskazuje na to, że również podczas trzeciej gali w hali zlokalizowanej na pograniczu Gdańska i Sopotu zasiądzie blisko dziesięć tysięcy widzów! Jeśli jednak nie będzie was w gronie kibiców, to śledźcie galę za pośrednictwem transmisji live w internecie. Zaprasza Radio ESKA!

High League 3 PPV - CENA OD 34,99 PLN

  • LIVE 1080p + Hejt Room + 7D VOD
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p
  • Dostęp do zapisu wideo z gali na 7 dni
  • Dostęp do transmisji z Hejt Roomu

High League 3 PPV - CENA OD 29,99 PLN

  • LIVE 720p + 24H VOD
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p
  • Dostęp do zapisu wideo z gali na 24 godziny

Malik Montana - żona, wzrost, wiek, MMA, dzieci, pochodzenie, zarobki, koncerty

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049