High League 3: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

i

Autor: Aleksandra Sędek / High League High League 3: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

High League 3 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy High League 4.06.2022?

2022-06-04 18:50

High League 3 - kto walczy na gali? Jak wygląda karta walk High League 3? Zdecydowanie odpowiedzi na te dwa pytania przydadzą się wszystkim, którzy z niecierpliwością czekają na trzecią odsłonę wydarzenia. Ponownie organizatorzy wejdą na wysoki poziom i zaproszą znane osobistości, by weszły do okrągłej klatki. Karta walk High League 3 będzie ujawniana i aktualizowana na naszej stronie!

Spis treści

 1. High League 3: KARTA WALK, WALKI
 2. High League 3: GWIAZDY, ZAWODNICY

High League 3: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY, czyli to, co najbardziej interesuje polskich fanów freak-fightowych gal MMA. Kto walczy na High League MMA? Jak wygląda karta walk High League 3? Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko biorąc pod uwagę to, jak wyglądały zestawienia walczących gwiazd na pierwszej i drugiej odsłonie gali. Organizatorzy wydarzenia kolejny raz spełnią oczekiwania fanów i zaskoczą ciekawymi pojedynkami. Wystarczy przypomnieć, że podczas debiutanckiej odsłony imprezy kibice zobaczyli w akcji Anielę Bogusz z Ewą Brodnicką, pojedynek trzech zawodników w jednej klatce, a także starcie wieczoru, którego bohaterkami były Lexy Chaplin i Natsu. W czasie drugiej odsłony wydarzenia Lexy została zestawiona z Fagatą, a oprócz tego zaplanowano walkę Mini Majka z Ekipy Friza z Maciejem Big Jackiem Jaremą oraz starcie pashaBicepsa z Owcą WK.  Kto z kim walczy na High League 3? Walki poznacie w tym miejscu!

Ile kosztuje PPV High League 3? Jaka jest CENA High League 3 PPV? [ROZPISKA]

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

High League 3: KARTA WALK, WALKI

Karta walk High League 3 to kolejne ciekawe zestawienia, które przejdą do historii freak-fightów i zapiszą się w niej na bardzo długo. Trzecia odsłona gali, której twarzą jest Malik Montana odbędzie się 4 czerwca 2022. Popularne gwiazdy mediów społecznościowych, YouTube i różnych platform internetowych zawalczą w trójmiejskiej Ergo Arenie. Kto walczy na High League 3? Karta walk ujawniana będzie z czasem. Aktualizujemy ją na bieżąco w tym miejscu!

 • Marcin Dubiel - Alberto
 • Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki (K-1 w małych rękawicach)
 • Robert Hardkorowy Koksu Burneika - Robert Robur Orzechowski
 • Aniela Lil Masti Bogusz - Kamila Zusje Smogulecka
 • Ewa Brodnicka - Kamila Kamiszka Wybrańczyk
 • Łukasz Lukas TV Wdowiak - Kamil Kossakowski
 • Denis Bad Boy Załęcki - Mateusz Don Diego Kubiszyn
 • Mateusz Tarzan Leśniak - Paweł Scarface Bomba
 • Przemysław Kolar Kolarczyk - Alan AlanCzłowiekuuu Godziński

High League 3: GWIAZDY, ZAWODNICY

Gwiazdy High League to znane osobistości, które cieszą się popularnością w mediach społecznościowych, czy chociażby na YouTube. Jeden z nich, czyli Alberto to jeden z najsłynniejszych polskich raperów i gwiazda GM2L Malika Montany. Utwory takie jak Dwutakt, Strzał czy Z bratem zarabiam papier, wprowadziły kultowe zwroty i sformułowania. Osiągnęły też rekordowe wyniki wyświetleń i odsłuchań w serwisach YouTube i Spotify. To nie będzie łatwe zadanie dla debiutującego w klatce Alberto. Jego rywal wyjdzie do walki już po raz czwarty, ale po raz pierwszy pod szyldem HIGH League. Swoją sportową karierę rozpoczął od wymagającego starcia na pełnym dystansie, a w kolejnych bojach rozprawiał się z rywalami po duszeniu i brutalnych uderzeniach w parterze.

Denis Załęcki to jeden z najlepszych polskich wojowników wśród walk ulicznych i starć na gołe pięści. W debiucie w lidze Malika Montany wystąpił jako zawodnik K-1. Poradził sobie świetnie, bo po trzech rundach wygrał z o wiele bardziej doświadczonym Alanem Alanikiem Kwiecińskim. Nie tylko starcie w klatce było gorące. Emocje towarzyszyły tej walce od samego początku. Denis Załęcki i Alan Kwieciński byli w największym konflikcie w historii HIGH League. W klatce wyjaśnili, kto jest lepszy, jednak przy samej formule walki pojawiały się ogromne kontrowersje. Bad Boy chciał walczyć w piąstkówkach, czyli mniejszych rękawicach. Alanik na to nie pozwolił. Denis Załęcki w kolejnym starciu spełni swoje życzenie i zadebiutuje w pełnym MMA! Tym razem zobaczymy, na co stać go również w parterze. Rywalem wojownika z Torunia będzie jeden z najlepszych polskich kickbokserów i zawodników walk na gołe pięści, Mateusz Don Diego Kubiszyn, który również wystąpi po raz pierwszy w MMA.

Malik Montana - żona, wzrost, wiek, MMA, dzieci, pochodzenie, zarobki, koncerty

Do klatki wraca też Ewa Brodnicka, która zadebiutowała w MMA podczas High League 1. Zmierzyła się z Anielą Lil Masti Bogusz. Starcie poprzedziły niezwykle interesujące konferencje. Z królową freak-fightów przegrała, jednak wciąż liczy na rewanż.Jej rywalka, Kamila Wybrańczyk, również jest świetnie znana kibicom boksu. To na co dzień życiowa partnerka jednego z najlepszych polskich pięściarzy w historii, Artura Szpilki. Kamiszka w MMA stoczyła do tej pory trzy walki. Zusje Astafiewą pokonała przez poddanie w drugiej rundzie.

Sonda
High League 3 - kogo chciałbyś/chciałabyś zobaczyć w klatce?

Na galach MMA zawodników obowiązuje niewiele zasad. Co innego polskich turystów jadących do Egiptu...

Posłuchajcie WKRĘTARKI i sprawdźcie, jak zareagowała słuchaczka!

Listen to "Egipt" on Spreaker.