High League 2: konferencja prasowa - BILETY. Gdzie, kiedy i po ile kupić?

i

Autor: High League High League 2: konferencja prasowa - BILETY. Gdzie, kiedy i po ile kupić?

High League 2 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i z kim walczy?

2022-02-05 20:42

Karta walk High League 2 cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród internautów. Organizatorzy gali po raz kolejny postawili na wielkie gwiazdy mediów społecznościowych. O której walka Lexy i Fagaty czy Mini Majka z Big Jackiem? Jak prezentuje się kolejność walk High League 5 lutego 2022? Poznajcie rozpiskę wydarzenia już teraz.

Spis treści

  1. High League 2 KOLEJNOŚĆ WALK

High League 2 - KOLEJNOŚĆ WALK to jedna z najbardziej istotnych kwestii dla wszystkich fanów wydarzenia. Jak prezentuje się kolejność walk High League 5.02.2022? O której godzinie zobaczymy poszczególne pojedynki? Jeśli szukacie odpowiedzi na któreś z tych pytań, to mamy nadzieję, że ten artykuł wam pomoże. Kolejność walk High League 2 przyda się w szczególności wszystkim tym, którzy nie chcą przegapić pojedynków swoich ulubionych zawodników, a karta walk tegorocznej gali prezentuje się naprawdę niesamowicie. Fani High League 2 mogą być przygotowani na prawdziwie elektryzujące starcie. W oktagonie zobaczymy między innymi znaną już z High League 1 Lexy Chaplin, która zmierzy się z Fagatą. Równie ekscytująco zapowiada się też pojedynek Mini Majka z Big Jackiem. To jednak nie walki wieczoru. Tę najważniejszą stoczą Owca WK i pashaBiceps. Nie możecie tego przegapić!

Sonda
Fagata vs. Lexy Chaplin - kto wygra na High League 2?

High League 2 KOLEJNOŚĆ WALK

Kolejność walk High League 2 to jedna z najbardziej kluczowych kwestii. Wielu internautów z pewnością ma już wybranych kilka pojedynków, na których nadejście najbardziej czeka. O której godzinie walczy Lexy Chaplin z Fagatą? Kiedy w oktagonie spotkają się Mini Majk i Big Jack? Jako że gala jest transmitowana na żywo, godziny poszczególnych walk nie są znane. Wiadomo jedynie tyle, że gala High League 2 rozpocznie się punktualnie o 20:00. Walkę wieczoru tradycyjnie powinniśmy zobaczyć natomiast w okolicach północy. Poniżej zamieszczamy OFICJALNĄ kolejność walk na High League 2 5 lutego 2022.

  • Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak
  • Kuba Nowaczkiewicz - Hubert Dredziasty Węzka
  • Piotr Czuux Czupryn - Piotr Edzio Bylina
  • Alan Alanik Kwieciński - Denis Bad Boy Załęcki
  • Mateusz Mini Majk Krzyżanowski - Maciej Big Jack Jarema
  • Maciej Zony Zoniuk - Norbert Dis Gierczak
  • Agata Fąk Fagata - Lexy Chaplin
  • Jarosław Pashabiceps Jarząbkowski - Michał Owca WK Owczarz
ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2