FEN 26 - KARTA WALK, WALKI. Kto będzie walczył we Wrocławiu 12.10.2019?

2019-10-12 19:31 MK
FEN 26 - transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć galę z Wrocławia?
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS FEN 26 - transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć galę z Wrocławia?

Gale Fight Exclusive Night zawsze przyciągają wielu widzów. Zapewne i tym razem również tak będzie. Organizatorzy FEN 26 po raz kolejny dołożyli wszelkich starań, by fani wydarzenia nie poczuli się zawiedzeni. Czekać na nich będzie wiele sportowych emocji oraz zaskoczeń. Sprawdź już teraz na ESKA.pl, kogo zobaczymy w klatce podczas tej niewątpliwie wyczekiwanej imprezy.

Fen 26 - karta walk została już oficjalnie ujawniona! Po 4 miesiącach od finału Fight Exclusive Night 25, wielbiciele wydarzenia będą mogli zobaczyć kolejne starcia zawodników. Z pewnością wywołają one równie wiele emocji. Podczas imprezy sportowej we Wrocławiu zobaczymy łącznie aż 9 walk. Wielu fanów formatu FEN zgodnie stwierdziło, że to najlepsze zestawienie w jego historii. Wiadomo również, że zgodnie z kontuzją, w klatce nie zobaczymy Pawła Trybały. Zastąpi go jednak inny zawodnik. Zapowiada się prawdziwe widowisko!

FEN 26 - karta walk. Kto z kim walczy?

Impreza Fight Exclusive Night 26 odbędzie się już w sobotę, 12 października 2019 roku. We wrocławskiej hali Orbita zobaczymy w sumie 9 walk w różnych kategoriach masowych. Cała karta walk prezentuje się następująco:

84 kg: Andrzej Grzebyk vs. Robert Fonseca
77 kg: Dominik Zadora vs. Wojciech Wierzbicki
93 kg: Marcin Zontek vs. Rafał Kijańczuk
120 kg: Szymon Bajor vs. Marcin Sianos
77 kg: Szymon Dusza vs. Kamil Gniadek
84kg: Krystian Bielski vs. Adrian Bartosiński
77 kg: Tymoteusz Łopaczyk vs. Michał Golasiński
70 kg: Łukasz Charzewski vs. Krystian Blezień
86 kg: Marcin Krakowiak vs. Jarosław Lech

Najnowsze