Fame MMA 8 - z kim walczy Kacper Blonsky? Zapowiada się walka wieczoru!

2020-10-16 10:26 Ewelina Kulasza
Kacper Blonsky
Autor: Screen z YouTube/Kacper Blonsky

Już w listopadzie na wszystkich czekają ogromne emocje, ponieważ wielkimi krokami zbliża się Fame MMA 8. W oktagonie zmierzą się ze sobą popularne osoby nie tylko ze świata internetu, ale również sportu. Z kim powalczy Kacper Blonsky? Będziecie zaskoczeni kto jest jego rywalem. Zapowiada się walka wieczoru!

Fame MMA 8 - z kim walczy Kacper Blonsky? To ciekawi od dłuższego czasu, nie tylko fanów youtubera, ale również miłośników gali Fame MMA. Poprzednia, siódma edycja sportowego wydarzenia była bardzo głośna. Nie tylko padła rekordowa liczba walk w oktagonie, ale również widzowie mogli poznać nowych zawodników, którzy zmierzą się ze swoimi rywalami już 21 listopada tego roku. Ósma, a w dodatku najpopularniejsza w Polsce gala Freak Fight zapowiada się równie dobrze, jak poprzednia edycja. Podczas Fame MMA 8 w oktagonie widzowie zobaczą popularnego youtubera, który również nagrywa swoje kawałki - Kacpra Blonskiego.

Gdy po walce Polaka z Ferrarim na Fame MMA 7 ogłoszono nowego zawodnika, wszyscy byli w szoku. W oktagonie pojawił się Kacper Blonsky, który już w listopadzie zmierzy się ze swoim rywalem. Co ciekawe, ich walka zapowiedziana została jako walka wieczoru. Kto jest przeciwnikiem Kacpra Blonskiego na Fame MMA 8? To kolega po fachu!

FAME MMA 7: Stifler po przegranej z Popkiem.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fame MMA 8 - walka wieczoru

To już pewne! Kacper Blonsky powalczy na Fame MMA 8 z innym youtuberem! Mowa o Marcinie Dubielu, z którym jeszcze jakiś czas temu Blonsky tworzył ekipę Team X. Co ciekawe, starcie chłopaków zostało oficjalne zapowiedziane walką wieczoru. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną? Zagłosujcie w naszej sondzie poniżej.

Gala Fame MMA 8 odbędzie się 21 listopada 2020 roku. Karta walk zapowiada się bardzo ciekawie! Czekają na wszystkich niesamowite sportowe emocje i nie tylko.

Najnowsze