Fame MMA 8 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 8?

2020-09-17 12:23 Rafał Wróblewski
Fame MMA 8 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 8?
Autor: Karolina Misztal/REPORTER / EAST NEWS Fame MMA 8 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 8?

Karta walk Fame MMA 8 nie zawiedzie widzów i miłośników walk popularnych osobistości szklanego ekranu. Kto walczy na Fame MMA 8? Walki i zawodników poznacie na ESKA.pl!

Fame MMA 8 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 8? Po emocjonującej gali w łódzkim studio telewizyjnym, przychodzi czas na kolejne emocje związane z galami federacji organizującej starcia popularnych Youtuberów, celebrytów, czy chociażby aktorów. Wiadomo już, że karta walk Fame MMA 8 powoli jest uzupełniana. 

Fame MMA 8 - KARTA WALK

  • Kacper Blonsky - TBA
  • Marcin Najman - Kasjusz Życiński
  • Piotr Piechowiak - Piotr Szeliga
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA

Fame MMA 8 - ZAWODNICY

Karta walk Fame MMA 8 powoli jest uzupełniana. W czasie siódmej odsłony gali poinformowano, że czeka wszystkich walka Piotr Piechowiak - Piotr Szeliga. Ten pierwszy wygrał z Marcinem Najmanem. Ten drugi natomiast jest nowym nabytkiem federacji. 5 września dowiedzieliśmy się również, że do okrągłej klatki wejdzie Kamila Wybrańczyk, czyli partnerka Artura Szpilki. Rzuciła ona wyzwanie Marcie Linkiewicz. 

Wyzwanie rzucił również Mateusz Murański. Popularny aktor postanowił wejść do klatki i zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą, z którym wielokrotnie pojawiał się na planie aktorskim realizując zdjęcia do serialu Lombard. Życie pod Zastaw. 

Na Fame MMA 8 zawalczy także Marcin Najman. Jego rywalem jest Kasjusz Życiński, bardziej znany jako Don Kasjo. Mówiło się, że być może jednak do tego starcia nie dojdzie, ponieważ na horyzoncie pojawiła się możliwość zorganizowania walki: Marcin Najman - Popek Monster. Ostatecznie organizatorzy poinformowali o walce El Testosterona z Don Kasjo.

Ogłoszono również, że na Fame MMA 8 zawalczy Kacper Blonsky.

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 04.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze