Fame MMA 3: Linkiewicz vs Godlewska. Kiedy walka celebrytek?

2019-03-30 14:59
Linkiewicz i Godlewska
Autor: Instagram: @esmeralda_godlewska / @linkimaster

Na to ogłoszenie fani Fame MMA czekali od dawna. W niedzielę, 24 lutego poznaliśmy przeciwniczkę Marty Linkiewicz! Popularna Linkimaster stanie w oktagonie oko w oko z... Esmeraldą Godlewską! Walka tych pań jest zdecydowanie najbardziej wyczekiwanym pojedynkiem Fame MMA 3. Kiedy będzie można zobaczyć starcie celebrytek?

Fame MMA 3 to walki znanych i lubianych youtuberów, influencerów i celebrytów. Już pod koniec marca będziemy mogli zobaczyć emocjonujące starcia gwiazd polskiego internetu. Trzecia edycja tego sportowo-rozrywkowego wydarzenia odbędzie się tym razem w Łodzi. Jedną z najważniejszych i zarazem najbardziej wyczekiwanych walk wieczoru będzie starcie dwóch pań - Marty Linkiewicz i Esmeraldy Godlewskiej! Rywalkę Linkimaster poznaliśmy 24 lutego podczas oficjalnej konferencji Fame MMA 3

Przeczytaj: FAME MMA 3: ZAWODNICY, KARTA WALK

Fame MMA 3: Linkiewicz vs Godlewska. Kiedy?

Walka Marta Linkiewicz - Esmeralda Godlewska odbędzie się w sobotę, 30 marca w Łodzi w Atlas Arenie. Bilety na Fame MMA 3 wciąż można jeszcze nabyć na stronie famemma.ticketos.pl. Dla wszystkich, którzy chcą obejrzeć galę w domowym zaciszu organizatorzy przewidzieli stream w formie PPV. Jak na razie cena usługi nie jest znana.

Zobacz też: Isamu na FAME MMA 3 - z kim walczy znany youtuber?

Najnowsze